yalnız kaldığında tıkla

maalesef çok doğru

hepimiz şuyum eksik buyum eksik

bayramda ne giysem

bugün burayı yarın öbür odayı sonra da sırayla diğer yerleri temizlerim

şu renk gömleğim yok ee ona uygun ayakkabı ve çanta da lazım

derdindeyiz

acaba hangimizin ''bugün fazla NAFİLE NAMAZ kılamadım bugün az ibadet ettim onun yerine

bu gece uyumayayım da biraz daha Rabbimla başbaşa kalayım

üç ayların hepsini tutamadım keşke tutabilseydim''gibi dertlerden muzdarip

hatta kim bu yapamadıklarını dert yerine koyuyor ki

öyle bir zamana geldik ki bırakın üç aylarda oruç tutmayı FARZ OLAN RAMAZAN ORUCUNU bile

''bugün oruçlu musun lan'' diye gençler birbirlerine sorabiliyorlar

ya da bu yıl oruç tutmayı düşünmüyorum havalar çok sıcak dayanamam gibi gibi.....

Son düzenleme:
bi de oruç tutmaktan bihaber vatandaşlarımız ramazan bayramını tutanlardan fazla sahiplenmez mi deli oluyorum

Son düzenleme:
bi de oruç tutmaktan bihaber vatandaşlarımız ramazan bayramını tutanlardan fazla sahiplenmez mi deli oluyorum

eeeeeeeee boşuna dememişler deliye hergün bayram hergünü bayram olanlar asl bayramı da kaçırmıyolar. orucunu tutmadık emme şekerini yeriz

merhaba tatlım iyiyim sen nasılsın

çzim yapmaktan ellerim acıdı çarşamba teslimim var zor durumdayım biraz Of bir geçse şu iki gün hayırlısıyla ..

Sonra ohh rahatlayacağım eve gidip yatcam tüm gün

çzim yapmaktan ellerim acıdı çarşamba teslimim var zor durumdayım biraz Of bir geçse şu iki gün hayırlısıyla ..

mimarlık fakültesindemisin? kolay gelsin vallaa..

Allah yardımcın olsun, çarçabuk bitir inşallah

kıs gerçek adını bilmiyoruz böleeee çooook meşhur bir mimar olunca nasıl bulucaz biz seni

Çok kolay adım nickim aslında hemen hemen ;nadide Ay inşallah meşhur (kalitesiyle ve eserleriyle ) bir mimar olabilirim

Evet teşekkür ederim.. canım çıktı kaç gündür 5 30 gibi yatıp sabah en geeç 9 gibi kalkıyorum Siz?

sen yine yatıyosun biz 3-4 gün aralıksız sabaha kadar çizim yapıp sabahta yine hiç uyumadan sunuma giderdik..kendi sunumumuz bitincede direk koyardık kafaları uyurduk..hocalar pek bişey demezdi o halimizi görünce

kıslar ben çıkmalıyım size iyi eğlenceler anacım kısmetse yarın görüşürüz...
carmia konuşup kaynaşamadık yarın beklerim agedeşim... topiğime katkılarınızı bekliyorum. ya herkes sevdiklerini eklesinde hep beraber paylaşalım diye yaptım ama..:44::44::44::44:
hadi öpüldünüssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…