yalnız kaldığında tıkla

prenses sayfaya video nasıl ekleniyor hani bak önceki sayfalarda kıslar sadece videoyu alıp buraya taşımışlarya öyle yapmak istiyorum ama beceremiyorum

ben linki kopyalıyorum ama bazen videonun olduğu sayfada benim istemediğim başka uygunsuz şeylr oluyor o zaman da linkide kopyalayamıyorum ya bu kıslar yapmayı biliyolar bak kaç tane video yüklemişler ama ben bilmiyorum işte onlar da yok

kizlar gelince onlara sor yada baska bilmedigin topikte bir arastir zaten tanimadigin kisiler yardim eder sana. bende yapamadim cok beceriksiziz sanki

seccil gelmis ona soralim o bilir

bende zaten cikmaliyim cok özeldim burasini ama giremiyorum iste

digerlerine selamimi iletirsen sevinirim cnm

kendine iyi bak hayiirli günler

yalnız kalınca kafa dağıtacak bişeyler olsun istedim benim yüklediklerimi diğer yalnızlar izlesin onların yüklediklerine ben bakayım en azından bi yalnızlık hissi kalmaz diye bünyede ama...

[video=dailymotion;xg31d4]http://www.dailymotion.com/video/xg31d4_tuhaf-kadyn-ve-zenci_travel[/video]

bilenler yok bilmeyenler buradaaaaaaaaa

bak cnm şimdi

videonun üstüne gel sağ tıkla ''copy video url'' yazan yazıyı tıkla

sonra buraya gel ''konuya cevap ver''e tıklayıp şu FİLM ŞERİDİ GİBİ olan simge varya ''insert video'' yazıyo işte onu tıkla

ordaki çıkan satıra gel ve sağ tıklayıp yapıştır yap taaaamdır bebeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm

Son düzenleme:

kıs görmüyon mu bi üst katı öğrenmişim hemide yapmışım yanıııııııııı geç kaldın bebeeeeeem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…