Yalnız doğum

Sahipsiz değilsin aslan gibi bir eşin var, bugün benimde annem gelmese eşim ilgilenecekti…
Allah ebeden razı olsun sizlerden de ondan da. O da çok duygusal diye üzüntümü de pek hissettirdi yorum ona. Çok yardımcı oluyor şuan bile hakkını yemiyim

Anladım. Hamilelik hormonlar filan hassaslaştırmış sizi elbette. O duyguyu bence zaten doğurup telaşa düşünce aşarsınız Allah'ın izniyle. Sizer sağlıklı olun da bu işler de show yani...
İnsaAllah çok sağolun Allah razı olsun 🌸

Sezeryan doğumı sizmi tercih ettiniz doktorunuzmu önerdi?

Allahım güç kuvvet versin inşallah.

Biz de yalnızdık eşimle.

Arada yemek gönderenler olmuştu.

En iyisi yardımcı bir hanımla görüşmek,hastanede refakatçi olarak da kalır.

Allahım güç kuvvet versin inşallah.

Biz de yalnızdık eşimle.

Arada yemek gönderenler olmuştu.

En iyisi yardımcı bir hanımla görüşmek,hastanede refakatçi olarak da kalır.
Amin çok sağolun Allah razı olsun.
YYemek kısmına pek takılmıyorum aslında. Zaten diyetli olur ilk zamanlarda yemeğim. Eşimde yapamadıysa dışarıdan birkaç gün söyler.
Aynen refakatçi bir yardımcı arıyorum işte bakalım insaAllah güzel bir insana denk geliriz.
Nasıldı sizin süreç peki çok zorlandınız mı. Daha önemlisi duygusal olarak çok etkilendiniz mi.

YYemek kısmına pek takılmıyorum aslında. Zaten diyetli olur ilk zamanlarda yemeğim. Eşimde yapamadıysa dışarıdan birkaç gün söyler.
Aynen refakatçi bir yardımcı arıyorum işte bakalım insaAllah güzel bir insana denk geliriz.
Nasıldı sizin süreç peki çok zorlandınız mı. Daha önemlisi duygusal olarak çok etkilendiniz mi.

Amin inşallah.

Allahım hepimizden razı olsun inşallah arkadaşım.

Yemek konusunu ben de çok dert etmemiştim. Benim kocamın mutfağı çok iyidir,dışarıdan da söylemiştik de hani haklarını yemeyeyim diye söyleme gereği duydum.

İdare ettik çok şükür.

Duygusal anlamda ben kocama aşırı derecede bağlıyım. Allahım başımdan eksik etmesin inşallah. Kocam ve evladım yanımda olduktan sonra gerisi boş benim için her zaman. O dönem de aynısını düşünüyordum.

Sağlıkla alın kucağınıza bebeğinizi. Hastane personelleri ücretli refakatçi olarak kalıyorlar bazı yerlerde. Aydın da hangi hastanede doğum yapacak iseniz bir görüşseniz.
Bir de dışardan çalışan özel hemşireler refakatçi olarak kalıyor . ( özel hastanelerde çalışan veya bağımsız çalışanlar).

Amin inşallah.

Allahım hepimizden razı olsun inşallah arkadaşım.

Yemek konusunu ben de çok dert etmemiştim. Benim kocamın mutfağı çok iyidir,dışarıdan da söylemiştik de hani haklarını yemeyeyim diye söyleme gereği duydum.

İdare ettik çok şükür.

Duygusal anlamda ben kocama aşırı derecede bağlıyım. Allahım başımdan eksik etmesin inşallah. Kocam ve evladım yanımda olduktan sonra gerisi boş benim için her zaman. O dönem de aynısını düşünüyordum.
Amin Rabbim saadetinizi daim eylesin insaAllah.
Tabi önemli olan eş ama ne bileyim hormonlardan mıdır. Yalnızım sürekli düşün düşün ondan mıdır anlamadım. Sanki birilerine ihtiyacım varmış gibi hissediyorum

Sağlıkla alın kucağınıza bebeğinizi. Hastane personelleri ücretli refakatçi olarak kalıyorlar bazı yerlerde. Aydın da hangi hastanede doğum yapacak iseniz bir görüşseniz.
Bir de dışardan çalışan özel hemşireler refakatçi olarak kalıyor . ( özel hastanelerde çalışan veya bağımsız çalışanlar).
Çok teşekkür ederim.
Yaa öyle mi hiç duymamıştım. Yarın hastaneye gidecem sorayım o zaman hastaneye ben.

Amin Rabbim saadetinizi daim eylesin insaAllah.
Tabi önemli olan eş ama ne bileyim hormonlardan mıdır. Yalnızım sürekli düşün düşün ondan mıdır anlamadım. Sanki birilerine ihtiyacım varmış gibi hissediyorum
Amin inşallah arkadaşım.

Allahım hepimizin sağlığını mutluluğunu daim etsin inşallah.

Elbet ihtiyaç oluyordur da gelip geçici.

Ben sancım başlayana kadar yalnızdım. Hiç kimseyi bilerek istemedim yanımda. Devlet hastanesinde erkek refakatçi kabul etmedikleri için sancım başladığında kız kardeşimi aradım il dışından bir günlüğüne geldi.Eşimi kabul etselerdi asla onu da çağırmazdım.
Hiç pişman değilim. Şimdi olsa yine aynı şekilde davranırım.
Eşimin doğum izni 5 gündü. Yıllık izin aldı beraber baktık.
Doğumumda lohusalığımda mis gibiydi. Darısı başınıza inşallah.
Allah yardımcınız olsun.

Kayınvalidem yaşlı ilgilenemez olsa da kayınbabamın babamdan farkı yok. Eşim öyle yapacak, öyle ayarladık izinleri. Ama hastane çok önemli benim için. Ameliyattan sonra eşimden başka kimse olamayacak bsy olur mu bana bebeğe diye sürekli aklıma kötü şeyler geliyor. Dünyanın bin bir türlü hali var diye.
E peki sız Esınız bebek. Hastanedeyken. Dıger cocugunuz kiminle nerede olacak

Ben sancım başlayana kadar yalnızdım. Hiç kimseyi bilerek istemedim yanımda. Devlet hastanesinde erkek refakatçi kabul etmedikleri için sancım başladığında kız kardeşimi aradım il dışından bir günlüğüne geldi.Eşimi kabul etselerdi asla onu da çağırmazdım.
Hiç pişman değilim. Şimdi olsa yine aynı şekilde davranırım.
Eşimin doğum izni 5 gündü. Yıllık izin aldı beraber baktık.
Doğumumda lohusalığımda mis gibiydi. Darısı başınıza inşallah.
Allah yardımcınız olsun.
İşte benim için bir günlük bile biri olsa çok iyi olacak ama onu da dışarıdan bakacağım gerçekten gerisini hiç dert etmiyorum.
Dualarınız dilekleriniz desteğiniz için çok sağolun Allah razı olsun 🌸

E peki sız Esınız bebek. Hastanedeyken. Dıger cocugunuz kiminle nerede olacak
Yatış falan yapıldığında eşimle çocukla beraber hastaneye geliriz. Zaten kontrollere geldiğimizde de ailecek geliyoruz. Muayene nst derken epey geçiyor.
Yatış yapıldıktan sonra eşim çocukla döner eve doğum yapılmadan 20 dk öncesinde gelir. Sezeryan doğum çok uzun sürmüyor zaten. Kalırlar biraz ihtiyaç (ihtiyaç hep olurda başka çare yok) bittikten sonra eve döner. Acil bsy olmadığı sürece çağırmicam. Diğer kuzum da perişan olmasın oralarda. Evde babasıyla dursun

X