Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kadıköyde köşede var ya çamşrcı boğanın orda ordan aldım cicim

loyaa:kedi:
ya grace bayılıyorum oraya ya acaip şeyler var.
şimdi bi tane girişe koymuşlar ne diolardı o takımlara üff hani çoraplı falan büstiyerli.
Pembe çok güzel bişi .
İstiyorum ondan ya alcam annemden kaçamak kadın giymez benm kzım böle şeyler diyip duruyor görmemesi lazımkaydirigubbakcemile3

düşünsenize gelinliğin altında bu var ilk gece :kedi: adaamm kaçar heralde :roflol:

evett loyaaaaaaaaaaaaaaaa bayılıyroum süper süper süper renklere bitiriyorumm :asigim:

magic siyah ve kızmızı muhteşem güzel.
Benim çeyizimde bir tene donum bilem yok la:umursamaz:

düşünsenize gelinliğin altında bu var ilk gece :kedi: adaamm kaçar heralde :roflol:

bilmiom yanii onların donlarında niye bi ekşın yok.
en fazla tazmanya canavarı oluyor okadar

evett loyaaaaaaaaaaaaaaaa bayılıyroum süper süper süper renklere bitiriyorumm :asigim:

sen bizim buraya çok yakınsın ya nerdesin sen yavrumfisfisfis

benimde o 2si faworim cnm ya kırmızıdaki taşlar bitirdi ben.. pembeyide çok masum buldum açıkcası böle, bazen masumiyet daha çekci oluo ya haniiyerimseniben

bilmiom yanii onların donlarında niye bi ekşın yok.
en fazla tazmanya canavarı oluyor okadar

vallaa yaao olmazda bugs bunny... şakkıdı

sen bizim buraya çok yakınsın ya nerdesin sen yavrumfisfisfis

ben maltepedeyim canım

vallaa szlüm kadıköyde oturuyor lepim 2 sene orda çalıştım eeeeee kadıköysüz bir gençlik düşünülemez malum... heryerini biliyoruz tabiiki...

grace im ozaman birgün karşılaşırız belki...
Hadi ben kaçar güzller gidip yatayım.
size ii geceler

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

size bir soru kızlar .. sözlüm askere giderken benden bir hatıra bir hediye olması açısından yanında hep bulundurabilceği bir şey vermek istiyorum bakıp bakıp beni özlesin diye :gitme::lepi: sizce nasıl bir şey olmalı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…