Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

iii olamay çalışıorum cnm yaa.. wala ben işsiz olarak hergün tatil yapıorum:çok üzgünüm: keşke çalışsamda senin gibi pazarların bi anlamı olsa benim için.

iidir fıstık senden nbrrr?? yoğun bi gündü galiba???

canım yoğunum bikaç gündür.
üstelik çokda sıcakk :KK43:
kızlar bugün bikaç parça çeyiz aldımmm :dance:

neler aldın say bakalım güle güle kullan bu arada

wala cnm cadısıla87 çilek heath19 nişanlanıodu sanırsammopuyorumnanaktan

delikafaduldenne aldınnnn

nişanı olanlara allah yardım etsin hepsine bol şans.
güzel bir gece geçiriyrlardır umarım.

kızlar ben bu çamaşır olayına taktım sanırım :) çamaşır aldım çorap fln aldım pijama aldım
örtü aldım büyük yemek masası örtüsü aldım üstü boncuklu
aldığımız adam birde tanıdık çıktı çeyizleri ordan alıcaz artık kumaş peçetelilki bir takım vardı yemek masası yine işte konsol üstüne fln bir sürü parçası vardı ondan alıcaz indrim yaparım dedi

kızlar bizim burda bohçacılar meşhurdur yazlık bir belde de yaşıyorum ben burda çoktur
geçenlerde annemle parkta geziyrz bizim sitenin kadınları çepeçevre bohçaçıya bakıyorlar biz kusur kalırmıyız :) kadın bir duydu nişanlı olduğumu aman ne laflar ne laflar bir takım sordum 250 tl dedi şu boncuklulardan yok ya dedim saçmalıyorsun iyice gel anlaşalım diyo :) ayy çok komikti hiç bohçacıya bakmamıştım daha önce :) ama sonra indiriyormuş 250 tl lık malı 50 fln düşerlermiş adet öyleymiş

bende daha nişan yok ama çalışırken bişeyler alıyorum yavaş yavaş allah düğün hazırlığı yapana kolaylıklar versin

ben hiç bişey almadım şimdi çok pişmanım. ama yavaş yvaş almaya başladım geçenlerde de mutfağa bişeyler almıştım saklama kabı kepçe fln

off doldurmuşun yine walaaaakaydirigubbakcemile3 ayy bende hiç bakmadım daha önce bohçacıyaaa hep twde falan gördümm okadarrkaydirigubbakcemile3
ya çamaşır olayı benim aklıma hiç gelmiodu bile wala ama geçenlerde teyzem bi tane babydoll aldııı(buarada babydoll adını gracemden öğrendim onu bile bimiodum:roflol:) okadar hoşuma gittiki hep nette bakınıorum wala şunlardanda alim dieehihoyyyt

annem ablama alırken banada alıyodu sonradan uğraşmayalım diye bende tabak tencere falan ne lazımsa alıyorum yavaştan sözlü adayıyım bende tarih belli deil daha

bendede sadece birkaç nevresim takımı bi ruyku seti, birde şu karacanın çeyiz seti var o kadar.
bi sürü şey almam lasım daha nası halletcem bilmemm

ayy o bohçaçılarda ne çene varmış öyle ama çok komikti yaa.
valla ben normalde ihtiyacım olmadıkça çamaşır alan biri değilimdir ama artık alıyrm çünkü bol bol bulunsun. hepsi temiz temiz. ama evlenirken nişanlımda alıcak daha :) ona da aldırcam bir sürü.

ayy böl göğüs altı parlak taşlı olanlara taktım wala kızzlarr çok hoşuma gidioo:kedi:
15252941.png

yok pınarım bende var mutfak için herşeyimizi hallettik artık aldıklarım fazladan olucak.
tencere setimide aldım bu hafta.
teflonlarıda almıştık
yaa benimde yok yok derken bir sürü şeyi aldığımı farkediyorum.
ama bende de nevresim takç fln yok kızlar sırası ile yapıyrz biz önce mutfak dedik o bittikten sonra banyo sonra yatak odası :)

bendede sadece birkaç nevresim takımı bi ruyku seti, birde şu karacanın çeyiz seti var o kadar.
bi sürü şey almam lasım daha nası halletcem bilmemm

ayyy aynı dertten bendede warrr.. yemek takımı kahwaltı takımı bide çatal bıçak takımı war okadrrrkaydirigubbakcemile3

:tomato:
ayy böl göğüs altı parlak taşlı olanlara taktım wala kızzlarr çok hoşuma gidioo:kedi:
15252941.png

canım bende bundan gördüm bugün annem alıcak eylülde
ama buna benziyor tabi aynısı değil:)
böyle sıralı değildi taşları kenarında vardı taşı.
ama çok güzeldi.çok beğeniyrm bunları

kızlar alınır herşey daha vaktimiz var..
ben kaçıyrm kızlar.
ancak yarın akşam girebilirim gezmeye gidicem görüşürüz bye bye

X