Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hiç hatırlamıyrm ki evdemiydi
bohçaya beyaz konuluyrmuş genelde halbuki kırmızı daha güzel :umursamaz:

wala öle cnm ya üniwersitedeyken bende almıştım bisürü süslü mum odam için, ama hepsi eridi çok üzülmüştmmmafoldumben artık kışın koyarım bende dediğim gibi napim... sizde sülale boyu heralde bu değişik tasarımlar mumlar kuzum yaakaydirigubbakcemile3

nikah tazeşleme yaplıyoor kuzum evlilğin belli dönemlerinde hem bir davet gibi hemde seneler sonra bir hoşluk oluyor .. niye sordun ki?

hiç hatırlamıyrm ki evdemiydi
bohçaya beyaz konuluyrmuş genelde halbuki kırmızı daha güzel :umursamaz:

ßenim nişan bohcama krem rengi koyulmustu severek ve begenerek almıstımkaydirigubbakcemile3

inş. canım
ne hayallerle alınıyor her aldığımız şey büyük zevkle allah bir ömür mutluluk versin hepimize

Amin canım Allah dualarımızı dileklerimizi boş çevirmesin :Saruboceq:

evet canım değişik tasarımları seviyor bizimkiler bana da geçti.
kayınvaldem de herkese anlatıyormuş çok süslüler die:)
ilk beni gördüğünde demişki sen bu kızla baş edemezsin her yeri süs :umursamaz:

nikah tazeşleme yaplıyoor kuzum evlilğin belli dönemlerinde hem bir davet gibi hemde seneler sonra bir hoşluk oluyor .. niye sordun ki?

canım tayin için erken yapabilirz ben de sevmiyorum o nikahları ben nikah salonunda gelinliklerle nikah istiyorum.

daha ne istiyor sonbaharım ne güzel işte fıstık gibi kız kendine bakan her daim maşallah

ne güzel işte halbukiiizemuszemus ewini ailecek süslersiniz işte şöle hem sade hemde şık bişekilde...

canım tayin için erken yapabilirz ben de sevmiyorum o nikahları ben nikah salonunda gelinliklerle nikah istiyorum.

cnm biara aynı dertten bendede wardı. bizd araştırmıştık bunu, nikahı yapcaktık ama yazada böle normal gelinlikli falan bi nikah yapcaktık.. tanıdık olursa arada yapılır bide extra ücret falan demişlerdi bazı tanıdıklar.. ama gerek kalmdı bize, oyüzden çokta araştırmadık öle kaldı..

Günaydın kıslar

dünakşam döktürmüşsünüz yine gündüz kimse olmuyor akşamda hızınıza yetişemiyorum ( hep bensiz kaynatıyorsunuz

günaydın kızlar:dance: nasılsınız . . .

çilekcim elbiseni göremedim ben ama yorumlara bakılırsa çok şık.

sonbahar cnm kutu ve sabunlar çok hoşuma gitti. çok güsel..

kızlar dün iş çıkışı nişanlım(nişanlım diyim artık bişe kalmadı nişana:kedi:) beni aldı. anneyle buluştuk. elbise alacağımız yere gittik. okadar çok çeşit varki karar veremedim.
anneme dedim sende yardımcı ol yoksa çıkamayız burdan bugünkaydirigubbakcemile3
oda bende baktık bişiler.
beyaz üzerine siyah çizgilerle şekiller var. gümüş rengi parlaklık veren çizgilerde var aralarında.boyundan bağlamalı. uzun bi elbise aldık. aslında bugün hemen foto koymayı düşünüyordum ama dün elimizde taşımayalım diye arkdşn dükkanına bıraktık. dönüştede bnm eve ters olunca yol gitmedim onlarla. onlar alıp eve gittiler. bugün gelecek elbisem. yarın foto koyarım.
elbiseden sora düşündük napalım hangi eksiğimizi alalım. gecelik sabahlık vs iç çamaşırlarınımı alalım yoksa altınlarımı alalım dedi kayınvalidem. bende dedim altınları alalım,gecelikte annemde olsun. nişanlımada alıcaz sonuçta. beraber daha iyi olur die düşündük. altın almaya gittik. gitmişken yüzükleride aldık kızlaropuyorumnanaktan 1 tane bilezik beğendim. 1 tanede çok şık bi set beğendim. yüzük-küpe-kolye olarak. veee asıl önemlisi kayınvalidemde benden önce gidip bakmış onları beğenmişkaydirigubbakcemile3 yani onunda gönlü oldu bnmde. buna çok sevindim biyandan. inş herşeyimiz böle uyumlu olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…