Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

heh aynen ondan kuzummm babydollkaydirigubbakcemile3 ya bugün teyzem aldı bana bitane çeyizime koyim die ne bilim ilk defa öle bişeyim oldu bi değişiğime gitti:roflol: çok şeker bişe öle abartı değil :kedi:

0f6ca13c65c9f409b245a19.jpg

kızlar bi bakın böyle gibi bişey bunun beyazı ama daha dantelli
çok mu çirkin ya:KK43:

ikincisiiniin pembe siyah olanı böle leopar desen tarzında,çok şeker:kedi:

hayıırr bence hiçd kötü değil tam tersine seksuuukaydirigubbakcemile3 seksu olduğunu annende farketmiştir zeynepcim oyüzden sewmemiştir küçük kızıma olmaz böle dieekaydirigubbakcemile3

ayy ben çok severim böyle şeyleriii çok güzel bence... dantel her zaman güzel olru yaa ama anneler istemiyor kızlarr.... :kedi: ben çok seviyorum değişik çamaşırları

ya annemde tutturdu bune hiç güzel değil giyilmez bu fln filan nasıl moralimi bozdu ya:KK43: çok üzülmüştüm sağolun kızlar moralimi düzelttiniz biraz.
kızlar bakın az bunu yaptım bugün kutuyu aldım dışardan ahşap kutu onunda resmini koyucam içindekiler sabun ben sim yapıştırdım
grnt018wjw.jpg

ya kızlar bide annelerimiz bizim üzerimizde böle çamaşırlara alışkın dğil oyüzden garipsiolar:kedi: şahsen günlük hayatımda spor çamaşırlar tercih ettiğim için bunlar çok sewimli geldikaydirigubbakcemile3

ama ben spor giymem ki gündelik hayatımda da canım hep dantelli fln giyiyrm hatta liseye gidiyordum hep bakser türü şeyler çiçekli böcekli giyiyrdum düşük bel kot almıştım gözükür ya annemde olmaz bu dantelli alcaz demişti olurdu olmazdı bi tartıştık annemle ağlamıştım annem bana dantelli çamaşır alıyo die:) sonra bir giydim bi daha çıkmadı normallerle hiç rahat edemem illa danteli olacak annem nie böle dedi şimdi anlamadım :KK43: kutu geliyo kızlar

ozaman annene bu fazla seksu gelmiş kuzummm kaydirigubbakcemile3 amanın amanın çokk şekerr beğendimmmhihoyyyt

sonbahar bencede cok sık janım bende alıjam bı kac takım böyle normalde sewmem ama ceyız alısverısı yapmaya basladıgmdan berı ılgımı cekıyolar

teşk. ederim kızlar opuyorumnanaktan
evet lazım bende alıcam bikaç tane daha bulunsun :) zemuszemus

teşk. ederim canım :) bu siteden gördüm ama kendi fikrim değil tabii:) ama sabun gibi durmuyor dimi sime bulayınca oje ile yapışırdım

teşk. ederim graceful.
evde biri beni görse deli dicek dedim işi gücü yok bunlarla uğraşıp duruyo:) kaydirigubbakcemile3

X