Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben hallettim canım bızım evımızın bahcesı var orda olucak yağmur olmazsa
muzık ısıyle kardesım ılgılenıcek bılgısayrdan acar sanırım
diğer işlerim tamam
kuaförünü buldun mu?

17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

topicte nişan haftasıı kızlarrrrrr bu hafta şenlik var şenlik
:teytey::teytey::teytey:

canım demek bilgisayarda olcak.
kaç sandalye tuttunuz.kaç kişi gelecek.
bide kamera işini naptın?
kuaförü ayarladım ben.

canım herşey çok güzel geçecek iç merak etmee.. senin için burda dua edeceğiz biz.. meraktanda çatlayacağız :kedi: süper bir nişan olacak Allahın izniyle...

canım herşey çok güzel geçecek iç merak etmee.. senin için burda dua edeceğiz biz.. meraktanda çatlayacağız :kedi: süper bir nişan olacak Allahın izniyle...

inş canım ya inş.
çok tedirginim
heycan yerini strese tedirginliğe bıraktı niyeyse

cnm valla konu komşu en fazla 50 olur heralde
bahçemiz büyük perşembe sandelye masa halledilecek
uzak yoldan gelineceği için bide yemek işi var tabi
kardeşim kablo aldı hoparlör takıcak bazı yerlere
cdler doldurduk onları karışık çalıcak
tek dileğim yağmur yağmaz inşallah
fotografcıyada sözlüm gelicek yarın bincek
onla gidip secıcez yoksa ortalama fiyat söylemiyorlar
cok heyecan var cnmmm

canım demek bilgisayarda olcak.
kaç sandalye tuttunuz.kaç kişi gelecek.
bide kamera işini naptın?
kuaförü ayarladım ben.

cnm senin sayı iyiymiş gene.bizim 200 kişilik sandalye sipraş edildi:S
biz yemek işini pide ayran şeklinde halletcez.
bende yağmur yapar die endişeleniom.
durdur durdu hava bozuldu şansa bak

yağmaz yağmaz açıcak yarından itibaren hava .. gnlük güneşlk olur vallaa. gündüz mü yapıyorsunuz akşam mı?
*

kızlarrrrrrrrrrrrr pazar günü bohça getirmeye geliorlar kayınvalidemlerrrrrrr annemi aradı müsaitseniz diye.... daha var nişana ama nişandan önce istanbul dışına çıkacakmış .. biraz telaşlıdır benim kayınvalidem biraz değil çok... eli ayağına karışıyor bazen... hihoyyyt temizlk zamanı offf ev temizlenecek yoanii bakalım neler almfışş kızlarfr ben çıkmafdım nişan alışverişine ... elbisemi diktiryorum zaten ... o yüzden alışveirş istemiyorum ben demiştim... kendi artık ne aldıysaa... pazar günü getirceklermiş..... :jeyyar:

ayyy ne heyecan basmıştır şimdi senii hihihihii:kedi: benin öle bohça gelmem falan olmamıştı zaten 15saatlik yok. bi geldiler hem istdiler hem alışweriş yapıldı hem nişan odu we bunların hepsi 3 gün içinde olduu kaydirigubbakcemile3 bakalım neler almışlar neler koymuşlar bohçaya,, hemen yaz buraya meraktan çatlatmaaa :kedi:

cicim senin göz açıp kapanıncaya kadar bir telaşla gelmiştir sana... 3 gün içinde ...
ayy kuşum bende heyecanladım hiç görmedim vallaa bakalım neler almış nasıl bir bohça yapmış görmedim ya hiçbrişeyi heyecan yaptım.. evet en azından zaman geçer bööylece nişan yaklaşır bu hafta bu bohça işiyle oyalanırım artık :) koyarım canım resmini çeker paylaşırım inş.. bakalım sadece bana mı gelecek bizde anne baba kardeşe de gelir söyledim ben ama bilemiyorum bakalım

çok telaşlı bi 3gündü wala :)) ama öncesi ben nişan kıyafetini aşkımın kıyafetini falan beğenmiştim yerolarak, onlar gelince sadece gidip alınması kaldı. tabi önce onlarında beğenisine sunuldu :)) nişan alışwerişi bende istememiştim cnm ya gerek yok dedim ama zorla aldırtttılar wala onların adetinde nişanda düğünde en az 2milyarlık falan kıza kıyafet alınırmış, oha demiştim:kedi: ama tabi ben sadece 4 parça kıyafet aldım okadar .. düğünde nasıl kurtulucam bilmiorum ya nebilim rahat hissetmiorum ben öle şunu beğendim alalım falan diemiorum:kedi:
ya wala böle konuştukça heyecanlanıorum wala bana noluosa :roflol:

kızlar selam nİŞan pastasını kaÇ gÜnde yapıyolar
tatlım 4-5 gün önceden git bi konuş isteklerini söyle, cok yoğunluk yoksa 2 gün önceden haber verin diyorlar zaten ben öyle yapmıştım

ne güzel yaa ben bu tür şeyler istemedim benim kayınvalidemde kendisi yaptı bohçayı ne aldı neyaptı bilmiyordum nişan günü getirdiler :) alış veriş falan olunca heyecan kargaşa oluyor benim heyecanım heralde bu yüzden yokdu noldu anlamadan nişanlandım hehe kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…