Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

zemuszemus oh gez sen askınla böcük bizde anjak mesajlasalım ahh ahhhh

benim durumum daha beter, bu güzel havalarda sevgilimle gezmek vardı..:nazar:
ama ne sevgilim yanımda ne de gezebilecek durumdayım..:gitme:
mıçım terliyor ders çalışmaktan:a015:

nan oşın kendını acındırma modundasın bgun
7 gunn kaldı bee az sık mıçını sende :mymeka: sonra akdenıze gtcek olan ben deılım demı
sen akdenızde kumsal denız yaprken bızım burda ceyıs parası kazancaz dıe mıçımızdan ter akıyo ustelık hep fırca hep fırca:mymeka: benımde sevgılım bıle yoktu gecen yıl yapayalnızdım
sımdıkk bırak tadını cıkaraalımm:nazar:

nan oşın kendını acındırma modundasın bgun
7 gunn kaldı bee az sık mıçını sende :mymeka: sonra akdenıze gtcek olan ben deılım demı
sen akdenızde kumsal denız yaprken bızım burda ceyıs parası kazancaz dıe mıçımızdan ter akıyo ustelık hep fırca hep fırca:mymeka: benımde sevgılım bıle yoktu gecen yıl yapayalnızdım
sımdıkk bırak tadını cıkaraalımm:nazar:

olum sen jetgillerden olduğun için sana yetişemem ben..
sen evlenirsin, çoluk çocuğa karışırsın, ben daha nişanlı duruyor olurum:çok üzgünüm:
senin abay seni tatile de götürür, yurtdışına da çıkarır merak etmekaydirigubbakcemile

napam tüm yıl çalıştım, tatili hakettim:icecream:

yurtdişina deıl ama ıcıne gezı duzenledı ark bızım için saolsunlar canakkaleye gtcez sözden sonra kısmetse ınş
4 temmuzdada besıjtas evlenmedırme daıresınde nıkahımız var bı ark formamalarla gtcez benım nışan içinde kısmetse özel yapılım tşörtler bastrcaz askımla
heryer sıyah beyaz olcakkk:nazar:
ben ddeıl ama benımkı cok hızlı ben bıle yetısemıyom
ı neyse tatılı hakettın bıde kazndın mı ohhh mıs gıbımm ınşş

yurtdişina deıl ama ıcıne gezı duzenledı ark bızım için saolsunlar canakkaleye gtcez sözden sonra kısmetse ınş
4 temmuzdada besıjtas evlenmedırme daıresınde nıkahımız var bı ark formamalarla gtcez benım nışan içinde kısmetse özel yapılım tşörtler bastrcaz askımla
heryer sıyah beyaz olcakkk:nazar:
ben ddeıl ama benımkı cok hızlı ben bıle yetısemıyom
ı neyse tatılı hakettın bıde kazndın mı ohhh mıs gıbımm ınşş

bak bilmişim, valla düzenler, sosyal yönü gelişmiş birisi, bu çok önemli bir şey..

ay canım yaa inşallah kazanırım, bir daha bu stresi çekmek istemiyorum:çok üzgünüm:

ayy cnm ınş yaa kolay deıl senı anlıyom ben ıst unı fen edebıyat fakultesınde 2004 te sınava gırdım cok ıstedım orayı kazanam olmadı balıkesırı ılk sıyara yazdım kazandım aılem yollamadı yanı baskıdan deılde o zmn maddı acıdan cok zordaydık şans cok onemlı bazende

sosyal valla ona yetısemıyom bıle yaa bazen dıom bgun gelmesede otursam evde dınlensem aman duymasın

yesıl nıe seınkı nerdekı benımdeyola cıkmasa hergun goruscez bıze kalsaaa

benimkisi karsıda oturuyo ama iş güç anja 2 haftada bir pazar gunleri bize geliyor anjak evde görüşüryourz bizimkiler izin vermıo dısarı cıkmaya verselerde 1/2 saat buralarda dolanın gelın dıolr kırkta bir:gitme:mafoldumbensenağlama:nazar:

abow işiniz zor bız 2 gunde bı gorusuyok aslında hergunde olur ama benımkı host yolculuğa cıkıyo:nazar: aılem bısey demez
canakkaleye gtcez sözden sonra bgunde halı saha macı var buluscaz aksam gelcek o benıde gruptan ark alcakk öle yanı cok özgurum yaa:nazar:

ahh ahh nerde bizimkiler balkona cıkmamıza bile laf sölüyolar etraftan görüljek diye yav diyom nişan oldu herkes bilio hala yok diyolar:nazar: yakında bizimki isyan etjek:1ninca:

kızlar nişanlanaırken alyanslardan birini kız birini erkek mi alır? yani birbrilerinin alyanslarını mı alırlar? yoksa erkek mi alır iki alyansı da?

tatlım normalde birini kız diğerini erkek alır. ama ben fazla takı fln istemedim bir bileklik kolye aldılar yüzükleri de onlar aldı karışmadım yani.anlaşmaya bağlı sanırım.

kızlar dün nişanlım geldi gezdik biraz stüdyo fotolarını aldık çok güzeller ama albümü verdim hemen. onların akrabası çok bakmak isterler. bizde büyük çerçeve yaptık annem duvara asıcak kayınvaldemin de doğum günü yaklaşıyo bir tane çerçevede ben ona hediye edicem.sizce nasıl fikir.
birde örtü aldım çok amaçlı denilebilir büyük üzerinde işlemeleri olan masa örtüsü fiskosa olabilir birde koltuk üstüne dekoratif amaçlı örtülebilir.
sonra kendimizi alışverişe kaptırdık ütü, teflon tencere seti ve mikro dalga fırın aldık:):)
zemuszemus

:KK43: pınarım çok moralim bozuk tatlım adam cd boş vermiş içine koyamadı mı ne gidip söylicem yaa.
ama fotolar beklediğim gibi dğl çok güzel fotocuda dedi zaten kendin büyüttün çok güzel çıkmıştın die ama ben takıyorum herşeyi:KK43: şimdi de cd yi taktımm:KK43:
tekrar alcam cd yi tatlım koyarım o zaman.kayınvaldem çok beğenmiş:)

kızlar ya bana kayınvaldeme aldığım hediye hakkında fikir verin hoşuna gidermi böyle çerçeve yapsam acaba sizce??

X