Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

slm kızlar
graceful lepi elbıselerınız cok harıka
bende sızdenım valla benımde nısanım evde olmustu ama kırmızı gogus altı taslı bı elbıse gıymıstım
ıyıkı de gıymısım dıyorum sımdı
bı topıge eklemıstım bulabılırsem burayada eklerım resmını nısanlanacak arkadaslarımıza fıkır olur hem

Nişanda böle giyinmek normal ben sözde giydim kuzuuu
teyzeme kalsa evde söz günü kabarık bilem giymem normal.
Bizde herşey normal.
etek ceket anormal görülüyorkaydirigubbakcemile3:kedi:

eftalyaa ,sözde giymiştim o pembe elbiseyi nişandaki dikiliyor koyacağım o da galiba baya bii abartı oluyor delikafadulden

eftalyaa ,sözde giymiştim o pembe elbiseyi nişandaki dikiliyor koyacağım o da galiba baya bii abartı oluyor delikafadulden

kaça dikilyor nasıl birşey canımzemuszemus
ben birşey beğendim worlwella nın 450 dedi içime oturdu almicam oyüzden çok geldi parasımafoldumben

eveet kokoşuz biz yaşasın kokoşlukkaydirigubbakcemile5

evet canım ikisi birlikte o fiyata.
İlk bir yere girdik toplamda 20 gr falan tuttu 1000 lira dedi.
içimden çüş dedim gider pırlanta alırım :gitme:
sonra bu dediğim yere girdik canım adam baya çok model gösterdi.
Her çeşit var. Kİ mesela sen modeli beğendin ama sana kalın geldi ince yapıyorlar. Et kalınlığı mı falza geldi inceltiyorlar.
Bizde iki model beğendik.
birinin biyerini öbürünün biyerini sevdik böle olsun dedik
Bize özel yapılacak.Benim niyetimde özel alyans yoktu ama olması hooş oldu.
Size piyasanın altında fiyat sölicem dedi bu fiyatı söledi pazarlık yapamadık oyüzden ama bundan ucuzunu da duymadım.
14 ayar altın zaten gram olarak 28 lira işçilik fiyatı benimkinin taşlı olduğundan daha fazlaydı onları da hesaba katında hakkate adam fazla kar koymamış görünüyor.
Foto yok canım yeni modellermiş oyüzden orada çektirmedi adam.
Ama zaten bizimkinin modelide yok.
Haftaya nasip olursa eklerim görürsün.
teneke gibi değil aldıklarımız zaten taşlı olunca çok ince yaptıramıyorsun

canım ben şimdi alırken kaç ayar, işçilik fiyatı ne diye mi sorucam hiç anlamıyorum ama. şuan altının gramı 47 değil mi ona göre hesaplanmıyo mu? hay Allah keşke bi kuyumcu tanıdığım olsaydı :roflol:

walla temmuzda provam var koyacağım resmini kızlar.. pinarpinin elbisesin renginde yeşil,altı kabarık taşlarla süslü üstü straplez olacak yine parlak taşlarla süslenecek arkası böyle korse gibi kurdelalarla bağlı şeklinde olacak.. ben 350 diktiryorum kızlar...

nısan dedıgıme bakmayın kızlar benım ısteme soz nısan hepsı bır arada oldu
buyuk nısan dusunmedıgımızdende ondan bıraz gosterıslı bısey alıyım dedım:kedi:

graceful senın nısanın nezaman

sdc10151sf3.jpg

benımde nısan elbısem buydu kızlar:asigim:

canım ben şimdi alırken kaç ayar, işçilik fiyatı ne diye mi sorucam hiç anlamıyorum ama. şuan altının gramı 47 değil mi ona göre hesaplanmıyo mu? hay Allah keşke bi kuyumcu tanıdığım olsaydı :roflol:

bizimde kuyumcu tanıdığımız yok tatalım geze geze öğrendik.
Teneke gibi istemiyorsun sen zaten.
Ve özel birşey istiyorsun oyüzden 500 den aşağı zor zaten.
Benimki özel istedi bize özel olsun dedi. Yüzükler 14 ayardır canım.
Sen özel olarak istersen 18 yaparlar sanrıım ama 22 ayarını duymadım hiç ki o çok pahalı olur. He birde sarı ve beyaz altın kısımları kendi rengi olsun kaplama olmasın.Sonra renkleri değişebiliyor.
Böyle işte gezdikçe görcen zatenyerimseniben

walla temmuzda provam var koyacağım resmini kızlar.. pinarpinin elbisesin renginde yeşil,altı kabarık taşlarla süslü üstü straplez olacak yine parlak taşlarla süslenecek arkası böyle korse gibi kurdelalarla bağlı şeklinde olacak.. ben 350 diktiryorum kızlar...

okada taşı süslü iyi ditiriyormuşsun canım. Ben biraz daha bakınayım olmadı ben de diktiririm.
Hazıra okadar para verceğime senin kadar veririm istediğim olur:nazar:

nısan dedıgıme bakmayın kızlar benım ısteme soz nısan hepsı bır arada oldu
buyuk nısan dusunmedıgımızdende ondan bıraz gosterıslı bısey alıyım dedım:kedi:

graceful senın nısanın nezaman

en iyisini tmişsin eftelya birkez oluyor bunlar ki senin hakkaten bir kerelikmiş.
İçine sindiyse gerisini bover.
ben artık acaba abartmı olur demiyorum istediğimi giycem:asigim:

tesekkur ederım kızlar begenmenıze sevındım:kedi:eek:puyorumnanaktan

psıgo kırmız ıstahlandıran bı renktır zaten senıde ıstahlandırdı hemen dımııkaydirigubbakcemile5
senın nısanlıgın rengı ne canım

tesekkur ederım kızlar begenmenıze sevındım:kedi:eek:puyorumnanaktan

psıgo kırmız ıstahlandıran bı renktır zaten senıde ıstahlandırdı hemen dımııkaydirigubbakcemile5
senın nısanlıgın rengı ne canım

valla canım ya görünce çeldi hemenkaydirigubbakcemile2
ben işte cmtsi gitcem izmire ne alırım içime sinermi
sinmezmi bilinmez artıkdelikafadulden

bulursun canım merak etme zaten bı anlık mesele o(ilk goruste ask desek daha ıyı tabıkaydirigubbakcemile3)
bı elbıseyı gordugunde carpıldınmı bıtıyo olay baska elbıse gormuyo gozunzemuszemus

X