Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

sanada günaydın nisan

benimle ilgili bişi deil ya bnm şirket aile şirketi bacanak eniştesinden habersiz biriyle anlaşmış enişte biraz özrlü bi tip böle istioki uçan kuş kanat çırpim mi ona diye sorsun birbirlerine gircekler kesin

aslımcanm bu arada pek tadın yok gibi kuzum

walla bende senın gıbıyım cnm ya uykusuzum ve yorgunum bugun nasıl bıter bılmıyorum.aksam eve gıdınce yıne dınlenemıcem kuzenım askere gıdıo cunku aksam..yarn aksamda yıne kurs var , persembe gnude dger kuzenm gtcek :S dolayısıyla ben hc dnlenemıcem boshayallersmile bide aşkımı özledm bilmiyorumkismile:sinifsinif:

oy kıyamam
asker eğlencesi iyidir kız dökcenmi kurtlarını oy bende kuzenimi özledim yaa diyarbakırda
Allah sağ sağlim gidip gelmelerini kısmet etsin korusun bütün mehmetcikleri Rabbim

nasıl geçti kurs dün akşam arkadaşım iktisad kitabını yırtmış benimde yırtmam yakındır

canım onlar eğlence yapmışlar ztn gençler arasında..bizim haberimiz yok nedense konvoyla beraber otobuse bındırcez ıste... ay ben dugun eglencesı ıstıyorum gobek atmak ıstıyorum ya :roflol:
benm amcamn ogluda 88e 1 tertıp gttı geldı dıyarbakırda yapmstı kuafor olrk..
ordu evındeydı cok rhattı...
kursum superdı cocuklarla makara yaptık hoca dersten atıodu az kalsın :roflol: cocukla guldk guldk guldk 2 ders bttı dıokı senn adın ne.. dedm allah snı bıldgı gbı ypsn :roflol: :roflol: ahahahahah bende yırtabılrm heran kıtabı :roflol:

hahahahah bizim kurstada hoca hep benden kitap alıo sonra yüzüme bön bön bakıp ben bu kitabı kmden almıştım diyo makara yaptın heee bizim sınftaki kızlar hocadan gözlerini hiç alamıolar erkeklerde kendi aralarında makara yapıo bi coşamadım snn gibi böhüy tüh sende eğlenceye katılabilseydn iyi olurmuş kuaför hee ii iii rahatmş bizde düğün haftası başlıcaz kuşum eğlencelere

ayılana gazozzzzz bayılanaaaa limooonnnnnnnnn sositososito :teytey:

biliyorum cnm öleyim naniknanik
gelsene nan gmaıle :jeyyar:

eeh ıste janım ya evlılık guızelde ıs bulamıyorum dıye evde bunlaıyorum rahat edemıyorum

evde boş durmak cidden zor
özellikle çalışmayı sevenler için
inş en kısa zmnda bulursun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…