Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın kızlarrrr
sipit kaçırmışım resimleri daha erken ekleseydin ya :umursamaz:

Günaydın aslımcan napıon

napm cnm hala yoğunluk..boğuşuyorum...istifam yakındır...düğünü bekliyorum...düğün zamanı hasanın çalıştığı şirkete yada şirketin başka bi şubesine geçicem sanırım.. burda daha fazla dayanamıcam çnkü... maaşımı eksik yatırmışlar varmı böle bişe ya deli oldum hem geç yatırıolar hem eksik .. off.. sen napıosun cnm

hayatm du bi sakin ol sabah sabah bu ne stres.E niye eksik yatırmışlar sormadın mı?Hep mi geç yatırıyolar sadece bu aymı böyle oldu?

Biz zaten hep geç alıyoruz ayın 10unda yani... bu sefer daha yeni aldık ve maaşıma baktım çok komik bi rakam yatmış.Daha soramadım toplantı olduğu için dün.Bugünde şimdi rapor falan hazırlıyolar yoğunlar bi ara sorucam..Sinir oldum ya.Zaten iş ortamı iyi değil.Yönetim kurulu başkanı her allahın günü küfür küfür küfür..Dosya imzalatmaya götürüyorum nerden getirdin bu .......... ' ın dosyasını diyo... e ben napıyım ne kadar katlanıyım bi iş yerinin işi yoğun olabilir insanıda kötü olabilir maaşta hadi az olabilir ki öyle zaten ama bari küfür olmasın nefret ederim ben küfürden ya hayatımda duymadığım küfürleri ondan duydum ya.. hele dün muhasebedeydi hep saat 3 e kadar sabahtan 3 e kadar yani toplantı öncesine kadar.. maşallah her yerden girip çıktı bu ne ya

offf çok zor valla :s ağzının bozuk olması iş ahlakına aykırı uyarılması gerek ama herkes yağcılık derdinde kim uyarabilirki :S cnm bnm sıkma canını illa hasanın şirketmi lazım başka bulamıyomusun iş?

offf çok zor valla :s ağzının bozuk olması iş ahlakına aykırı uyarılması gerek ama herkes yağcılık derdinde kim uyarabilirki :S cnm bnm sıkma canını illa hasanın şirketmi lazım başka bulamıyomusun iş?

adama laf söylenilmiyo çünkü hem yönetim kurulu başkanı hemde şirket sahibi kendisi...sonradan para görenler diyelim...
canım avcılarda oturucam ya hasanın işyeride eve yakın olucak bide servisi var ben her gün otobüs beklemekten artık... olmuşken güvenilir bi yer olsunki bidaha çıkarmıyım düşüncesi olmasın mesela senede 15 gün izin yapıyolar ya.. onların 15 günü 3 hafta demek oluyo.. haftasonlarını izinden saymıyolar.. bizde haftasonlarıda dahil.. yani 2 hafta bilmiyorumkismileve ben bu sene ekimde yıllık iznimi kullanabilicem.ekimden önce stajyerdim kadroya geçtim ekimde.ekimden itibaren 1 yıl sonrasıda 2010 ekim oldğu için bu yaz izinde yok bana..offffffff

pöff snde haklısın cnm ne diyim biraz daha sabret sık dişini mecburen :KK43:

çok fark varsa arada belki kalanını ancak yatıracaklardır cnm
bukadar sinirlenme
kndni yıpratma boşuna
tamam üzücü bi durum ama her işyerinde aynı olmasada benzer sorunlar mutlaka yaşanıyor

kızlar günaydın
aslım buyur tatlım
bu avonun dediğim

buda diğeri ama bunun küpelerini bulamadım ya =(

Ecemcim çekip uğraştığın için vaktiğini ayırdığın için çok teşekkür ederim.
İkincisi mükemmel ya.... Birinciside çok hoş ama ikincinin modeli çok hoşuma gitti..
Daha iyi durur diye tahmin ediyorum... Ona küpe bulunur taşlı falan bijuteriden canım ya..
Çok güzelmiş ama..Nerden aldın bijuteridenmi aldın onu
Ben bakındım biraz bijuterilere falan.Ya çok kabalar ya çok sade ya çok fiyatları uçuk.
Bi tane beyendim o güzeldi ama 130 tl :1shok:

Ecemcim çekip uğraştığın için vaktiğini ayırdığın için çok teşekkür ederim.
İkincisi mükemmel ya.... Birinciside çok hoş ama ikincinin modeli çok hoşuma gitti..
Daha iyi durur diye tahmin ediyorum... Ona küpe bulunur taşlı falan bijuteriden canım ya..
Çok güzelmiş ama..Nerden aldın bijuteridenmi aldın onu
Ben bakındım biraz bijuterilere falan.Ya çok kabalar ya çok sade ya çok fiyatları uçuk.
Bi tane beyendim o güzeldi ama 130 tl :1shok:

canım ikincinin küpesi varya bende de geçen sefer çektiğimde resimleri diğer küpelerin yanına koymamışım o yüzden bulamadım biraz arasam çıkar bi yerden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
o takım bende 3-4 senedir var bana da hediye gelmişti o takım zaten yani nerden alındı bilmiyorum ama bu tarz şeyler bayağı pahalı pazar günü baktım bikaç yere
eğer beğendiysen hiç alma ben bunları gönderirim sana küpeside ucundaki şekle benziyo zaten

Tatlım evet bende araştırıyorum en dandik şey 60 civarı.. ama inan takmazsın yani onuda.. euromoda diye bi bijuteri var çok beyenirim taşlı takılarını oranın... orda bakındım.. ki bide yüzde 50 indirim var sözde.. daha 2,5 ayım var canım bakalım kısmet inşallah o zaman bi gelsinde en son çare senden ödünç alacağım :)

Aslım bebeim

Murat Boz : Görmemişim Duymamışım bu şarkı benden sana gelsin :sinifsinif:

Tatlım evet bende araştırıyorum en dandik şey 60 civarı.. ama inan takmazsın yani onuda.. euromoda diye bi bijuteri var çok beyenirim taşlı takılarını oranın... orda bakındım.. ki bide yüzde 50 indirim var sözde.. daha 2,5 ayım var canım bakalım kısmet inşallah o zaman bi gelsinde en son çare senden ödünç alacağım :)

aslım istediğin zaman gönderirim ben sana
yeter ki iste sen

X