Yakınımda arkadaşım yok... Arkadaş istiyorum

patikim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
30
0
yakınında arkadaşı olmayanlar arkadaşlığı sanaldan reele dönüştürmek isteyenler yazsın lütfen benim gibi yalnızlıktan sıkılanlar

bence de buluşmalara katılın orada biraz yalnızlıktan kurtulursunuz.

ay sende bendensiz canım yaa.bende buranın müdavimi oldum.ama şikayetçiyim kk dan.senin yüzünden evimi ihmal eder oldum saat kaç oldu hala evi süpürücem kaydirigubbakcemile3

eskiden gazetelerde mektup arkadaşı arayanların köşesi olurdu; ona benzemiş yazının girişi..
aynı konuyu geyik sohbetinde de açmışsınız, orada bulamadınız sanırsam arkadaş..

valla derdim var bölümünde hiç bulamazsınız gibime geliyor..
neyse kolay gelsin size genede..

bence buluşmalar bölümüne gir tatlım tabiki arkadaş olurum kendi adıma ama öle hemen reele taşınmıo zaten istanbuldada deilim yerimseniben

biraz forumda dolaş topiçlere falan katıl öyle birdenbire arkadaş olmaz ne bilim sana yakın gelenle arkadaş olunur

yakınında arkadaşı olmayanlar arkadaşlığı sanaldan reele dönüştürmek isteyenler yazsın lütfen benim gibi yalnızlıktan sıkılanlar

tekrar niye bu konu hakkında konu actigini anlayamadım arkadasim. seni bulusmaya bile cagirdim. daha ne yapayim ??!! bilmem gelir misin ama bulusmaya gelirsen yalnızlıktan kurtulursun diyorum baska da bir sey demiyorum karar senin........

biraz forumda dolaş topiçlere falan katıl öyle birdenbire arkadaş olmaz ne bilim sana yakın gelenle arkadaş olunur

he yani dimi ama?
iş yok, çocuk yok, forumlarda başka mesaj yok, sadece tanışma topicleriyle olmaz bu işler...

Canım ama aşkolsun arkadaş Levent tarafında oturuyo, cevahire nasıl gelsindi yani.
Bizim gibi çekmeköyde oturup 2 çocuğu olsa neyse, o zaman gelirdi, anlayışlı olmak lazım dimi canım.
Seni görseydi önceki buluşmalardan falan resmin olsaydı kesin gelirdi ama:1hug:..Öpüldün şekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…