Yakın zamanda tüp bebek yaptırmaya başlayanlar

ben hazirani bekliyorum.agustosta polip alinmisti.simdi de kan degerlerine baktir dedi hocam.prolaktin yuksekti ilacla dusurduk.bir de homosistein yuksek cikti.var mi boyle durumda olan.diyeti varmis galiba
Merhaba bendede polip olduğu tespit edildi ama tam yumurta toplamaya 2 gün kala ve doktor aldirmami 1 sonra tedaviye devam etmemizi söylüyor ama ben engel olmaz diye ve devam etmeliyiz diye düşünüyorum...

Memorial nasıl bir hastane? Ben de onu düşünüyorum insallah
Ben çok araştırıp karar verdim su zamana kadar doktorumdan hastaneden çok memnunum rahim filmi çekildi bu ay önümüzdeki ay tedaviyw başlıyoruz insallah Laboratuvar olarak çok iyi olduğunu duydum insallah güzel sonuçlar alırız ben memnunum :)

Aminn insallahh. Ben istanbulda yaptıracağım. Memoriel iyi bi hastane. Adetim gelsin konuşmaya gidecegim. Siz kac bin tlye anlaştınız

Aminn insallahh. Ben istanbulda yaptıracağım. Memoriel iyi bi hastane. Adetim gelsin konuşmaya gidecegim. Siz kac bin tlye anlaştınız
7.790 TL ilaçlar dışında tedavi tutuyor 725 lira rahim filmine verdik 300 lira da ilk muayenede ödedik bir daha muayene ücreti ödemeyeceğiz ama

7.790 TL ilaçlar dışında tedavi tutuyor 725 lira rahim filmine verdik 300 lira da ilk muayenede ödedik bir daha muayene ücreti ödemeyeceğiz ama
Iyiymis 10 bin üstü cogu iyi yerde gerci yapılacak islemlere de bağlı tabi. Canim allahin izniyle insallah bebeğin olur. Isteyen herkesin olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…