Yakın tarihte rahim filmi cektiren var mi?

Hamileyizbiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
10
2
38
Merhabalar,
Yakın tarihte devlette ya da ozelde rahim filmi çektiren arkadaşlarım tecrübelerinizi paylaşır misiniz? Bazıları çok rahat geçirirken bazıları bayağı acı çekmiş. 1 hafta sonra çekilecek yardimci olursanız cok sevinirim.

Ben 25 nisan da çektim anestezik olmaz dedi sancılardan duyamazsın dedi anesteziye rahim çekildim gayet iyidi 🥰 bklm adetime 8 gün kaldı kasıklarım agrıyor inşallah vardır 🥰

Bende Eylül'de çektirdim devlette anestezisiz cok hafif sancim oldu o an sonra geçti hic korkulacak bisey değil ben burdaki yorumlardan cok korkmustum

Canım ben bugün çektirdim anestezili 5 dakika sürmüş uyandığım hafif adet sancısı gibi bir ağrı vardı zaten ağrı kesici vurmuş doktorum çok rahattı hiçbir şey duymadım sadece hafif kanamam var o da normalmiş

Merhabalar, ben Kasım ayında olmuştum. Şişli Echomar hastanesinde oldum, açıkcası korkutmak gibi olmasın ama canım çok yandı.

1 ay olmadı daha. Çığlık atarak bırakın beni diye yalvardım resmen ama kısa sürdü.. Bu arada kanamam oldu. Bu normalmiş. Benden sonraki hiç acı çekmedi. Sonra girenin ise çığlıkları koridoru inletti. Kişiden kişiye değişiyor heralde 🤷‍♀️ devlette anestezi uygulanmıyor.

Ben dün çektirdim özel görüntüleme merkezinde hiç bir ağrım olmadı çok rahat geçti 5 dk bile sürmüyor, vajinal muayeneden daha kolaydı bence, ağrısı da 1 dk sürüyor oda reglin ilk geldiği zamanki ağrılar gibi tabi tüpler tıkalıysa vs belki ağrı oluyordur bilemiyorum, ağrısız rahim filmi diye geçiyor zaten.

Dün çektirdim özel bir görüntüleme merkezinde. Anestezi istemedim. İlk anda iyotlu suyu verdiklerinde inanılmaz bir ağrı ve sancı oldu. Özellikle sol kasığım sağ tarafın 3 katı şiddetinde ağrı yaşadım. Acı eşiğim çok yüksek olmasına rağmen çığlık attım 3 kez. İlk gün dik duramıyordum. Eğilerek yürüdüm. Bugün düz ayakta durabiliyorum ama hala ağrım var. Hemşire özellikle tüplerde yapışıklık ve tıkanıklık olup ta çekim sırasında açılanlarda daha çok acı hissedildiğini söyledi. Sonuçlarda tıkanıklık vs çıkmadı. Umarım dediği gibi olmuştur. Çünkü 1.5 seneyi aşkın bir zamandır hiç bir sıkıntı ve sorun yokken korunmuyorken hamile kalamadım

X