Yakın arkadaşım boyumla dalga geçiyor ne yapmalı bu konuda

dana deve gibi benzetmeler yüzünden çok sevdiğim insanlar resmen ölüm orucuna giriyor. Sosyalleşmiyor. Kendilerini sevmiyor. Normal beden arkadaşlarım bile sürekli diyette. Bunu hissetmelerine neden olan yine kadınlar.
Zorbalığa uğramadım demedim. Uğradım bu sebeple ne hissettirdiğini çok iyi biliyorum ayağa kalkmak topluluk içine çıkmak istemediğim zamanlar oldu şükür ki aştım, bu sebeple de kimseye aynısını yapmam.
Kimseye iyi davranmak zorunda değilsiniz. Zarar verme ihtimali varsa uzaklaşırsınız mesafe koyarsınız olur biter.

Cok guzel bir baglantisi var, insani sadece insan diye sevmek zorunda degilim, kimse de degil, sevilmek isteyen sempatik davranir, sadece insan oldugu icin sevilmeyi hakettigini dusunen karsisindakine zorbalik yapmaz, yaparsa karsiligini alır.

Ayrica ne mutlu size zorbaliga ugramamissiniz da bu kadar sevimli kalmissiniz, ben ugradim ve birine sadece insan oldugu icin iyi davranmam gerektigine dair dusuncelerimi cope attim. Umarim ölene dek zorbaliga ugramazsiniz da icinizdeki kotu disari cikmaz, hatta umarim cocugunuz da ugramaz da yarinlarimiz icin umudum artar.

muhabbetinden hoslanmadiginiz, sizi kiskandigini hissettiginiz insanlarla arkadas kalmak icin neden diretiyorsunuz anlamiyorum. kan bagi mi var? surekli gormek zorunda misiniz yani nedir?

Yani kısa olsamda söylenmez bu her konuda alttan laf sokuyor bitircem yani artık
Kendinde övündüğün tek şey uzunluk ölçülerimi der eklerim erkeklerde çükünü ölçüp duruyor onun gibi birşey mi yapmaya çalışıyorsun derim.
Hayata 10 cm yukarıdan bakınca yağmur damlası önce ona düşer,yüksekten düşen cisim önce senin kafana çarpar gibi ergen esprilerime maruz bırakırdım
Keşke benim arkadaşşımm olsaaa

Ayrıca, boyun kısa da olsa uzun da olsa seninle bu şekilde konuşamaz, ne münasebet ya? Nasıl arkadaşım diyebiliyorsun bu terbiyesize? Sağlam manipüle etmiş seni, üzerinden egosunu tatmin edip duruyor. Gelmişsin, burada fikir alıyorsun hâlâ, şaka gibi.

Senelerdir yakın arkadaşız 15 senedir falan. Buluştuk durduk yere hiç konu bile açılmadan, boyun çok kısa dedi.Ben 164 boyundayım kendisi 176 falan.Yok ben memnunum boyumdan dedim hayır ama çok kısasın çok kötü duruyor dedi ve yüzünde bir tiksinme ifadesi vardı.Zaten arada iğneleyip laf sokuyordu . Sizcede yanlış degil mi bu
Kiskanclik kokusu aliyorum buram buram sizi kiskaniyormus ve artık icinde tutamayip disari vuruyor

Senelerdir yakın arkadaşız 15 senedir falan. Buluştuk durduk yere hiç konu bile açılmadan, boyun çok kısa dedi.Ben 164 boyundayım kendisi 176 falan.Yok ben memnunum boyumdan dedim hayır ama çok kısasın çok kötü duruyor dedi ve yüzünde bir tiksinme ifadesi vardı.Zaten arada iğneleyip laf sokuyordu . Sizcede yanlış degil mi bu

164 dalga geçilecek boysa yani 😂😂😂 valla 167 boyundayım çok beğeniliyorum boylu sayılıyorum çünkü kısa bir toplumuz normalde sende normalsin mesela ve bir kadının güzelliği aurası, seksiliği varsa isterse 150 olsun 190 adamı mum eder.
Birdaha arkadaşlık etmem sanırım seninle ilgili takıntıları var özgüvenini kırmak istiyor boyun çok iyi. Ne demişler boy kavakta da var. 😂

Bir kadının rahatsız olduğu konuda diğer bir kadını yine boyundan ötürü yermek 🤦🏻‍♀️
Bu uzun boy ve beyaz ten konularının klasiğidir; hemen uzunlar gömülür, deve örneği verilir, beyaz tenin de eksileri anlatılır, yerden yere vurulur :KK53: Kısa boyluların genç, uzunların yaşlı durduğu iddia edilir, esmerin tadı diye tutturulur.. hiç sekmez ya 😂
Beyaz tenli, 1.71 cm bi kadın olarak hem çok güzelim hem zarifim hem auram çok yüksek hem de 34 olmama rağmen 25 falan gösteriyorum, çünkü yüzüm minyon, bir de teraziyim, kusura bakmayın arkadaşlar 🥲

Çocukken benden kısa bir kız bana sinirlenip devede de boy var ama eşek önden gider demişti :KK53: boyunuz kısa değil, o kişi de arkadaşınız değil

160 cm yim. Bayılıyorum kendime:)
Yani az daha uzun olabilirdim ama bu halimi de çok seviyorum.
Kızıma da hep derim ki 165 in altına inme,170in üstüne çıkma. Yeni nesil uzun ya o yüzden 165.
40li yaslarimdayim. 30larda duruyorum. Fit bir vücudum var gençlere taş çıkartırim.
Yani bodur tavuk piliç görünür olayı doğru.
Kendisine baksın o.
Yani boyu uzun güzel ama kilo vb varsa yarmagül oluyorlar biraz.
Yaş ilerleyince de hepten iri duruyor.
Çünkü yaşla beraber omuzlar genosleyebiliyor, bel kalinlasip popo kuculebiliyor.
Arkadaşınız kıskanıyor olabilir.
Derler ya birine hiçbir kötülüğünü olmadığı halde sizi kucumsuyorsa sizde olan birşeyin onda olmasındandır. İşte buna benzer bir söz.
Çok takma.
Ne güzel arkadaşına ilham olmuşsun.
Bu nasıl öğüt yav? Çocuk boyunu kendi mi seçecek de 165'in altına inmesin 70'in üstüne çıkmasın? Boyu o aralıkta olmazsa kötü hissedecek. Bu tarz şeyler hakkında sözel yorumlar yapmayıp gelişimini destekleyecek sporlara yazdırabilirsiniz.
Fiziği düzgünse yüzü de güzelse lise yıllarından sonra kimse boya falan takılmıyor. Kadın için boy çok önemli bir ölçüt değil.

Bende 155 demekki arkadasin beni görse cüce der🤗vallah boyumdan razıyım ben

Sen yakin arkadasim demissin ama senin ona verdigin degeri o sana vermiyor anlaşılan sana tavsiyem arkadaşlığını kesmen

Uzun adamlar ona değil sana bakıyor ondan karın ağrısı.

Hadi ben Topuklu giyerim boyum uzar ama zeka geriliğinin bir çözümü yok de

o senin yakın arkadaşın diye sen de onun yakın arkadaşı olmak zorunda değilsin. mesafe koy.

X