Yakın arkadaşım boyumla dalga geçiyor ne yapmalı bu konuda

160 cm yim. Bayılıyorum kendime:)
Yani az daha uzun olabilirdim ama bu halimi de çok seviyorum.
Kızıma da hep derim ki 165 in altına inme,170in üstüne çıkma. Yeni nesil uzun ya o yüzden 165.
40li yaslarimdayim. 30larda duruyorum. Fit bir vücudum var gençlere taş çıkartırim.
Yani bodur tavuk piliç görünür olayı doğru.
Kendisine baksın o.
Yani boyu uzun güzel ama kilo vb varsa yarmagül oluyorlar biraz.
Yaş ilerleyince de hepten iri duruyor.
Çünkü yaşla beraber omuzlar genosleyebiliyor, bel kalinlasip popo kuculebiliyor.
Arkadaşınız kıskanıyor olabilir.
Derler ya birine hiçbir kötülüğünü olmadığı halde sizi kucumsuyorsa sizde olan birşeyin onda olmasındandır. İşte buna benzer bir söz.
Çok takma.
Ne güzel arkadaşına ilham olmuşsun.
Orası doğru tabi ama ben ne yapsam onu yapıyor , pozları bile benimle aynı.Saçının rengini bile bana benzemek için sarı yapmış.Her şeyi geçtim okudugum okulu bile küçümsedi.Değişti baya

164 ün neresi kısa herkesi kendi gibi mi sanıyor acaba
Eleştiri geldi mi savunmak yerine sende de boy var ama ne işe yarıyor diyin😬
Altta kalmam bende ama durduk yere böyle davranmasını anlamadım.Daha soktugu ne laflar var.Bitirdim zaten artık arkadaşlıgı. Hala sosyal medya'da laf sokmaya calısıyor bazen.

Senelerdir yakın arkadaşız 15 senedir falan. Buluştuk durduk yere hiç konu bile açılmadan, boyun çok kısa dedi.Ben 164 boyundayım kendisi 176 falan.Yok ben memnunum boyumdan dedim hayır ama çok kısasın çok kötü duruyor dedi ve yüzünde bir tiksinme ifadesi vardı.Zaten arada iğneleyip laf sokuyordu . Sizcede yanlış degil mi bu

Böyle biri nasıl yakın arkadaş olabilir?

Konu sahibine kısa denmesi nasıl hoş değilse Bir kadına uzun diye ( ki 176 güzel bir boy) safinaz benzetmesi yapmakta body shaming oluyor yalnız.
Öncelikle Türkçe konuşur iseniz memnun olurum. Bildiğiniz üzere Safinaz uzun bir karakter burda sadece bir benzetme yaptım. Bunun nesi hakaret ? Kime göre güzel, kime göre değil? Ben beğenmiyorum sizin beğenip beğenmemeniz de umrumda değil.

Konu sahibine kısa denmesi nasıl hoş değilse Bir kadına uzun diye ( ki 176 güzel bir boy) safinaz benzetmesi yapmakta body shaming oluyor yalnız.
Off biz de biliyoruz oyle olduğunu, her zaman super iyi, sahane insanlar olamayiz, olmak zorunda da degiliz, bazen kotuyle kotu olmak gerekir ki kotu, kotulugu yasayip aklini basina devsirsin. Ben tatli su humanisti degilim uzgunum, ben realistim.

Tam ideal boyunuz var cidden bunu taktınız mı? Benim diş tellerimle dalga geçiyorlardı ama hoşuma gidiyordu, çünkü kusur olmadığını biliyordum. Boyunuz 155 olsa belki aşınmakla haklısınız ama 164 çok çok ideal ve iyi bir boy. Gülüp geçmeniz lazım. Yediklerimizden mi bilmiyorum şimdi ki erkeklerin çoğu 170 😀 kendine göre adam nasıl bulacak

175 falan oldugu için herkes ona kısa geliyor , sen uzunsun dedim yok be ben normalim dedi.
ben 1.80 im o da bana göre kısa (onun sana attığı bakışı ben ona atıyorum burda 😒😒)

şaka bi yana bahsettiğin şeylerden sonra arkadaşlığınızı bi gözden geçir derim. dost değil düşman gibi davranmaya başlamış.

Off biz de biliyoruz oyle olduğunu, her zaman super iyi, sahane insanlar olamayiz, olmak zorunda da degiliz, bazen kotuyle kotu olmak gerekir ki kotu, kotulugu yasayip aklini basina devsirsin. Ben tatli su humanisti degilim uzgunum, ben realistim.

Hümanist olmamakla bi kadına deve benzetmesi yapmanın nasıl bir bağlantısı var.

bir insan diğer bir insanı 10 saniye de değiştiremeyeceği şey hakkında bu tarz acımasız benzetme yapanların zamanında zorbalığa uğradığını düşünüyorum. Bir kadın ne devedir ne safinaz

Böyle acımasızca eleştiriler yapan bir arkadaşım vardı muhabbeti kestim 4 yıldır kuş gibiyim 😌size de tavsiye ederim.
Aynen aynen böyleleri dost olamaz eminim yaraları vardır. Benim de arkadaşım giyim mağazana gittiğimizde bir mont giyindim yakışmıyor ki kilolusun demişti. Sonra yakışıklı bir çocuk bana asılınca “sen de çok güzel değilsin he ama herkes peşinde” demişti. Bunlar nasıl insan ya

Aynen aynen böyleleri dost olamaz eminim yaraları vardır. Benim de arkadaşım giyim mağazana gittiğimizde bir mont giyindim yakışmıyor ki kilolusun demişti. Sonra yakışıklı bir çocuk bana asılınca “sen de çok güzel değilsin he ama herkes peşinde” demişti. Bunlar nasıl insan ya
Çok benzer şeyler yaşadıklarımız 😬 kendinde eksik olan ne varsa ordan vuruyordu.Arkadaşlığı bitirdiğimde üzüldüğüm tek şey bunca zaman onun için harcadığım iyi niyetim oldu😂

Çok benzer şeyler yaşadıklarımız 😬 kendinde eksik olan ne varsa ordan vuruyordu.Arkadaşlığı bitirdiğimde üzüldüğüm tek şey bunca zaman onun için harcadığım iyi niyetim oldu😂
Aynen şimdi anladım ki eğitim ve maddiyat olarak ondan daha iyi olduğum için beni hazmedemiş. Yok yani şimdi diyorum ki ne alakaymış onu çekmişim😀 geçen gördüm hala aynı tas aynı hamam işte insan kalbinin ekmeğini yer

Aynen şimdi anladım ki eğitim ve maddiyat olarak ondan daha iyi olduğum için beni hazmedemiş. Yok yani şimdi diyorum ki ne alakaymış onu çekmişim😀 geçen gördüm hala aynı tas aynı hamam işte insan kalbinin ekmeğini yer
Ya farkedemeseydik buna da çok şükür😌

Hümanist olmamakla bi kadına deve benzetmesi yapmanın nasıl bir bağlantısı var.

bir insan diğer bir insanı 10 saniye de değiştiremeyeceği şey hakkında bu tarz acımasız benzetme yapanların zamanında zorbalığa uğradığını düşünüyorum. Bir kadın ne devedir ne safinaz
Cok guzel bir baglantisi var, insani sadece insan diye sevmek zorunda degilim, kimse de degil, sevilmek isteyen sempatik davranir, sadece insan oldugu icin sevilmeyi hakettigini dusunen karsisindakine zorbalik yapmaz, yaparsa karsiligini alır.

Ayrica ne mutlu size zorbaliga ugramamissiniz da bu kadar sevimli kalmissiniz, ben ugradim ve birine sadece insan oldugu icin iyi davranmam gerektigine dair dusuncelerimi cope attim. Umarim ölene dek zorbaliga ugramazsiniz da icinizdeki kotu disari cikmaz, hatta umarim cocugunuz da ugramaz da yarinlarimiz icin umudum artar.

X