Yakın arkadaşım boyumla dalga geçiyor ne yapmalı bu konuda

Lara Deniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
63
26
30
Senelerdir yakın arkadaşız 15 senedir falan. Buluştuk durduk yere hiç konu bile açılmadan, boyun çok kısa dedi.Ben 164 boyundayım kendisi 176 falan.Yok ben memnunum boyumdan dedim hayır ama çok kısasın çok kötü duruyor dedi ve yüzünde bir tiksinme ifadesi vardı.Zaten arada iğneleyip laf sokuyordu . Sizcede yanlış degil mi bu

Senelerdir yakın arkadaşız 15 senedir falan. Buluştuk durduk yere hiç konu bile açılmadan, boyun çok kısa dedi.Ben 164 boyundayım kendisi 176 falan.Yok ben memnunum boyumdan dedim hayır ama çok kısasın çok kötü duruyor dedi ve yüzünde bir tiksinme ifadesi vardı.Zaten arada iğneleyip laf sokuyordu . Sizcede yanlış degil mi bu
Boyun gayet ideal, kıskanç bir arkadaşınz var ki bu senin arkadaşın falan olamaz bunu bi düşün bence ,,,,

Devede de boy var ama kendi tukurugunu emikleyip yuk tasimaktan baska bir ise yaramiyor.

Gerçekten 29 yaşında mısınız ? 🙄

Biz napalm ölelim mi 158 boyla boyun gayet iyi ama o arkadaş bırak samimi olmayı sıradan tanıdık bile olmamalı hayatında. Kendinle ilgili bilgi verme
Biz napalm ölelim mi 158 boyla boyun gayet iyi ama o arkadaş bırak samimi olmayı sıradan tanıdık bile olmamalı hayatında. Kendinle ilgili bilgi verme ona
tuhaf davranıyor ben ne yapsam ne giysem aynısını alıyor saçının rengini bile değiştirdi benimle aynı yaptı

164’ün neresi kısa ya 😀 10 kişiden 7si ortalama öyle zaten kısa değil ki.
Seni kıskanıyor belli bilerek laf sokuyır
bilmiyorum.Aynı benim gibi giyinmeye başladı normalde tarzı olmadıgı halde aynı benim gibi pozlar veriyor saçının rengini bile benim gibi sarı yaptı

Arkadasliginizi bitirin. Muhtemelen sizde olan bi seyleri kiskaniyor ve size kendinizi kötü hissettirmeye calisiyor.

Arkadasliginizi bitirin. Muhtemelen sizde olan bi seyleri kiskaniyor ve size kendinizi kötü hissettirmeye calisiyor.
Kıskanclıtkan şüphelendim zaten , aynı benim gibi giyinmeye başladı tarzı olmadıgı halde. Saçını bile boyadı benim gibi sarı yaptı.İnstagramda verdigi pozlar neredeyse mekan olarak bile benimle aynı.

X