YA VEDUD YA CAMİ CC.

Morrmeneksee

Herşey sadece bir rüya 🕊️💜
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
8.471
17.167
Hayırlı aksamlar kızlar,
Ya fettah hatimimize devam ederken günlük zikir sayısını az bulan 1 kac arkadasım vardı cok az kısıyle sırasıyla ya vedud ya cami zikrini aynı sekılde cekebiliriz ya da belirledıgımız baska bır esma da olabılır.. Ya fettahla beraber cok etkılı olacagını dusunuyorum ne dersınız.. 313 ayetel kürsi de okuyabilirız ıhlas suresıde olabılır.. Konusup anlasırız.. Ama bu grubun takibini baska bır arkadasın yapmasını rica edeceğim ❤️
Aklıma sız geldınız kızlar Mintimint Mintimint mavispreyboya mavispreyboya
Ssevincli Ssevincli
debriyajgazfren debriyajgazfren

Son düzenleme:
Hayırlı aksamlar kızlar,
Ya fettah hatimimize devam ederken günlük zikir sayısını az bulan 1 kac arkadasım vardı cok az kısıyle sırasıyla ya vedud ya cami zikrini aynı sekılde cekebiliriz.. Ya fettahla beraber cok etkılı olacagını dusunuyorum ne dersınız.. Ama bu grubun takibini baska bır arkadasın yapmasını rica edeceğim ❤️
Ssevincli Ssevincli
İyi akşamlar, günde kaç tane okuycaz yani?

İyi akşamlar, günde kaç tane okuycaz yani?
Büyük ebced degerıni ogrenmek lazım.. Ama cok sevdıgım fırsat buldukca cektıgim esmalar.. Bu grup cok az kısı olsun sayı cok dussun kısı bası 3 gunde bır bır kısıye bölüşelım dıyorum..

Hayırlı aksamlar kızlar,
Ya fettah hatimimize devam ederken günlük zikir sayısını az bulan 1 kac arkadasım vardı cok az kısıyle sırasıyla ya vedud ya cami zikrini aynı sekılde cekebiliriz ya da belirledıgımız baska bır esma da olabılır.. Ya fettahla beraber cok etkılı olacagını dusunuyorum ne dersınız.. 313 ayetel kürsi de okuyabilirız ıhlas suresıde olabılır.. Konusup anlasırız.. Ama bu grubun takibini baska bır arkadasın yapmasını rica edeceğim ❤️
Ssevincli Ssevincli
debriyajgazfren debriyajgazfren

Canım ben salavat düşünüyordum aslında hem çok faziletli hem esma Ya Fettah çekiyoruz bide salavat çeksek çok güzel olur. Ben bi ara bolca çekiyordum (ayriyetten Rabbi yeesirla beraber) o kadar mucizesini yaşadım ki

Canım ben salavat düşünüyordum aslında hem çok faziletli hem esma Ya Fettah çekiyoruz bide salavat çeksek çok güzel olur. Ben bi ara bolca çekiyordum (ayriyetten Rabbi yeesirla beraber) o kadar mucizesini yaşadım ki
Bana uyar 😘 ne dersenız tamamım ben . Ama ne yalan soyleyım 313 ayetel kursiyide cok ısterım okumayı yanında cok nıyetlendim kısmet olmadı bır turlu 🙏

Kişi başı 313 Ayetel kürsi 313 Fatiha 313 ihlas okuyabiliriz günlük bu okuma şeklide çok etkili .10 kişi olursak kişi 31 er tane düşer

Bakın kızlar salavat grubuna sadık kalarak sayıdan düşerek yapalım. Şöyle tani 1.000 adet salavatla açalım kim kaç alıyorsa sayıdan düşsün. İster 100 ister 1000 gücü neye yeterse. Herkes kendi hazinesine yani. 1000 olan sayı bitince 2. Tur 3. Tur diye devam ederiz. Tamam derseniz konu açayım

Bakın kızlar salavat grubuna sadık kalarak sayıdan düşerek yapalım. Şöyle tani 1.000 adet salavatla açalım kim kaç alıyorsa sayıdan düşsün. İster 100 ister 1000 gücü neye yeterse. Herkes kendi hazinesine yani. 1000 olan sayı bitince 2. Tur 3. Tur diye devam ederiz. Tamam derseniz konu açayım
Bence bunu yapalim katiliyorum

X