Ya Vedud ve Ya cami zikir adedi kaç olmali ?

Gamzeli1bayan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
35
3
24
Sevdiğim insanla kavuşmak için bu zikiri çekmek istiyorum ama kaç kere çekileceğini ve çekmeden önce herhangi bişey yapicakmiyim nasıl basliycak bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi

Her gün 100 yada 1000 defa YA CAMİ YA VEDUD zikrini ayırmadan birlikte çeken kimse niyet ettiği kişiyle birleşir ve asla ayrılmaz. Tılsım(Sihir) etkisine sahiptir, çok güçlüdür. ( Erkekler için okuma yapanlar JÜPİTER kadınlar için okuma yapanlar VENÜSgezegeninin saatinde yapmalı

Bu gerçekten çok önemli bir tertibdir.

(duaların kabul olacağı özel günlerde, müşteri, güneş, zühre, utarit, kamer gibi güzel etkisi olan gezegenlerin saatinde 100 defa bazen 1000 defa okumaya başladım. Bununla birlikte her gün kamer saatinde 336 defa Ya musavvir esmasını da çekmenizi öneririm, bu esmada da çok sırlar gizli, geçmiş mutlu günlerimizi bize tekrar hatırlatma özelliği varmış, eşiniz sevdiğiniz hep güzel şeyleri hatırlıyor ve sizi çok beğeniyor..

Her gün 3 Vakıa ve 1 Fetih suresini de okuyorum, eşinizin sevgi merhamet ve şefkatini size çekiyor

Sadece Venüs gezegeninin saatinde mi yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…