Ya Vâsi hatmi

Piste alsan ne olur sıraları geçmiş 😂
Ben bunu karşılık beklemek için yapmıyorum ve benim sırama daha çok var iki gündür gündüzlü akşamlı misafir ağırladığım için okuyamadım şimdi abdestimi alıp okumaya devam edicem kimse sırası geçince terketmesin topiği kimin okudğu kabul ve makbul olur bilemeyiz o yüzden hep bir ağızdan ya vasi diyelim düşüncesindeyim😀

Ben bunu karşılık beklemek için yapmıyorum ve benim sırama daha çok var iki gündür gündüzlü akşamlı misafir ağırladığım için okuyamadım şimdi abdestimi alıp okumaya devam edicem kimse sırası geçince terketmesin topiği kimin okudğu kabul ve makbul olur bilemeyiz o yüzden hep bir ağızdan ya vasi diyelim düşüncesindeyim😀
Kesinlikle 👏😙😙

Helallll :KK19: :KK19: :KK19:

@İsmim mevhibe.
28 subatta tup bebek transfer sonucumu öğreneceğim, hayirlisiyla pozitif sonucu gormeyi ve devaminda hayirli saglikli bir hamilelik ve isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin Rabbim.
Okunacak sayı 18769
@newplanet
@ZeyNOS
@Luniss
@terliksuu
@2019 mutluluk
@Umut_2019
@Jenna16
merve merve
@MoonfacedMom
👉 @mew123
@Edifar
@Deryaa123
Yeliz0555 Yeliz0555
Asbei Asbei
@Bademmm388
@Karagullu
Maisiyah345 Maisiyah345
Jawlensky Jawlensky
hasbeee hasbeee
@Nan85
Mevhibe kardeşimizin niyeti için 1000 ya vasi okudum Rabbimiz kabul etsin inşaallah

X