Ya Vâsi hatmi

@newplanet canım listede olup da kaç gündür okuma yapmayanlar var farkındasın demi?
Farkındayım canım da Allah da farkında🤷🏻‍♀️bu iş Hakka sesimizi duyurmak için duamıza icabet etmesi için başvurduğumuz bir yol sadece😌sonunda da herkes içinde gizlediği niyetle karşılaşacak, o yüzden niyetini halis tut oku, fazla zikretsek bize faydası olur zararı olmaz ❤❤❤❤

Farkındayım canım da Allah da farkında🤷🏻‍♀️bu iş Hakka sesimizi duyurmak için duamıza icabet etmesi için başvurduğumuz bir yol sadece😌sonunda da herkes içinde gizlediği niyetle karşılaşacak, o yüzden niyetini halis tut oku, fazla zikretsek bize faydası olur zararı olmaz ❤❤❤❤
Canım benim fazla okumam sorun değil isteyerek okuyorum ama okunan arkadaşın hakkına giriyorlar oyüzden dedim

Tamam bakalım bende okuyayım bişey dicem tüp bebek transferi olan biri vardı onun sırası sonda mi izin verirlerse ona okuyalım diğer kişilerin hakkına girmezsek izin verirlerse @newplanet
Herkes gönülden razıysa (mecburiyetten ayıplarlar diye düşünmeden) bitince onun okumasını yapalım yoksa eşlik edenlerle 1-2 güne ayriyetten okuyup bitirelim❤❤❤

X