ya samed okuyalım 1000 adet

lalegul52

lalegul52
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
1.637
1.904
  • Es-Samed Hâcetlerin bitirilmesi, ızdırapların giderilmesi için tek merci’, ihtiyaç ve dileklerde kendisine müracaat edilen, arzu ve bütün istekler kendisine sunulan…
  • Allah Teâlâ, her dileğin biricik merciidir. Yerde, gökte bütün hâcet sâhipleri yüzlerini O’na döndürmekte, gönüllerini O’na bağlamakta, el açarak yalvarmalarını O’na arzetmektedirler. Buna lâyık olan da yalnız O’dur.
  • Es-Samed Esmasının Fazileti, Havas ve Esrarı
    • Es Samed ism-i şerifi, yeme içme ve uyku gibi Allah vergisi olan şeylerde hiç kimseye muhtaç olmamak ve bunaların azlığından da asla üzülmemek için, “Ya Samed Celle Celalühü” diyerek 134 kere okunur.
    • Es Samed ism-i şerifini, seher vakti “Ya Samed Celle Celalühü” diyerek 125 kere okuyanda sıdk alametleri görülür. Açlık elemi duymaz.
    • Kime fisk-u fücur galip gelir. Tevbe etmek ister ama bir türlü tevbe edemezse; Perşembe Cuma ve Cumartesi günleri oruç tutsun. Bugünlerde hayvanlardan elde edilen mamülleri yemekten kaçınsın ve günde Es Samed ism-i şerifini “Ya Samed Celle Celalühü” diyerek 100 kere okusun. Hayırlı bir insan olur inşallah.
    • Her gün 66 kere ” İhlas suresini ” ve ardından 134 kere ” Ya Samed celle celâlühû ” ism-i şerifini okuyanın her muradı hasıl olur. Ömür boyunca geçim sıkıntısı çekmez.
    • 5 vakit namazdan sonra 134 kere ” Ya Samed celle celâlühû ” zikrine devam eden, hiç kimseye muhtaç olmaz.

200 okudum kalan 800 hayırlı saglıklı bir evlat istiyorum Rabbim cümlemizin dualarımızı kabul etsn benim kini de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…