Ya şafi kucuk bı kız ıcın lutfen

Safistd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
4.734
15.912
35
Kızlar arkadasımız aılesıyle bırlıkte trafık kazası gecrdı bu aksamustu bes yasındakı kızları cerenımız slunum makınaasına baglandı doktorlar herseye hazrlıklı olun dedı aıle perısan... Daha yenı geldık hastaneden annesı sıkıca tuttu elımı dua ıste dedı tanıdıgın herkesın duasını ıste dedı... Benımde aklıma az cok buradakı dua topıklerınde grdugum sızler geldınız Lutfen az cok demeyın duanızı esırgemeyın YA ŞAFİ dıyelım sayı belırtmıyrum ne kadar toplanırsa o olsun kızımızın adı ceren bulent kızı ceren okuyan okumayan herkese tesekkur ederım

@whitewolf canım bu topıgı yonetebılırsen cok sevınırım ben gıremeyebılırım gun ıcınde emrıvakı gıbı oldu kısura bakma sana ozel mesaj atmayı denedım atamadım...

gulbera gulbera
yumiti yumiti

vefa84 vefa84
Y yesil_zeytin_
dnzderya dnzderya
bulut776 bulut776
L LiLyaNa_
FallenAngel FallenAngel
@_Nun_
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
C cansu_tr
evTik evTik
Senfonim Senfonim
@miskamber
TEKPRENSES TEKPRENSES
S synulox
CatlakB CatlakB
@eflalim
@lisaa-89
Veson Veson
G guzbahar
Enfal97 Enfal97
@hsevda
Lale kozan Lale kozan
saydin78 saydin78
kedicik61 kedicik61
Cry- Cry-
ceren_08 ceren_08
tubatesbih tubatesbih
@SEMA GUZEL
Yariiimm Yariiimm
Avrenim Avrenim
ShinSeGi ShinSeGi
mrym5579 mrym5579
@htcmhmt3238
aaynaa aaynaa
gnc10 gnc10

Son düzenleme:
Kızlar arkadasımız aılesıyle bırlıkte trafık kazası gecrdı bu aksamustu bes yasındakı kızlar cerenımız slunum makınaasına baglandı doktorlar herseye hazrlıklı olun dedı aıle perısan... Daha yenı geldık hastaneden annesı sıkıca tuttu elımı dua ıste dedı tanıdıgın herkesın duasını ıste dedı... Benımde aklıma az cok buradakı dua topıklerınde grdugum sızler geldınız Lutfen az cok demeyın duanızı esırgemeyın YA ŞAFİ dıyelım sayı belırtmıyrum ne kadar toplanırsa o olsun kızımızın adı ceren bulent kızı ceren okuyan okumayan herkese tesekkur ederım

@whitewolf canım bu topıgı yonetebılırsen cok sevınırım ben gıremeyebılırım gun ıcınde emrıvakı gıbı oldu kısura bakma sana ozel mesaj atmayı denedım atamadım...

gulbera gulbera
yumiti yumiti

vefa84 vefa84
Y yesil_zeytin_
dnzderya dnzderya
bulut776 bulut776
L LiLyaNa_
FallenAngel FallenAngel
@_Nun_
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
C cansu_tr
evTik evTik
Senfonim Senfonim
@miskamber
TEKPRENSES TEKPRENSES
S synulox
CatlakB CatlakB
@eflalim
@lisaa-89
Veson Veson
G guzbahar
Enfal97 Enfal97
@hsevda
Lale kozan Lale kozan
saydin78 saydin78
kedicik61 kedicik61
Cry- Cry-
ceren_08 ceren_08
tubatesbih tubatesbih
@SEMA GUZEL
Yariiimm Yariiimm
Avrenim Avrenim
ShinSeGi ShinSeGi
mrym5579 mrym5579
@htcmhmt3238
aaynaa aaynaa
gnc10 gnc10
Canim yavrumuz Ceren icin 3,000 Ya Şafi zikrimi cektim. Allahım anne babasına sevdiklerine bağışlasın. Ya Şafi ismi hürmetine Rabbim şifalar versin tez elden insaAllah

Çok geçmiş olsun. Zikirmatiğin yoka a bol bol ya Şafi çekerim. Rabnim kabul etsin

500 tane alıyorum Rabbim sağlığına kavuştursun inşallah:dua::dua::dua::dua::dua:

Canim yavrumuz Ceren icin 3,000 Ya Şafi zikrimi cektim. Allahım anne babasına sevdiklerine bağışlasın. Ya Şafi ismi hürmetine Rabbim şifalar versin tez elden insaAllah

Cok tesekkur ederım kızlar Allah razı olsun

1000 tane alıyorum Rabbim şafi ismi hürmetine şifa sını versin annesine babasına bağışlasın

Allah şifa versin inşaAllah, ailesine bağışlasın.

Safistd Safistd aslında yöneticiye gerek yok. Herkes okuduğu sayıyı en sonki sayıya eklese yeter.

3.000 tane ya Şafi benden.

BÜLENT KIZI CEREN'İN ŞİFASI İÇİN
Okunan Ya Şafi Sayısı:8.000

Allah şifa versin inşaAllah, ailesine bağışlasın.

Safistd Safistd aslında yöneticiye gerek yok. Herkes okuduğu sayıyı en sonki sayıya eklese yeter.

3.000 tane ya Şafi benden.

BÜLENT KIZI CEREN'İN ŞİFASI İÇİN
Okunan Ya Şafi Sayısı:8.000

Amın ınsallah canım cok tesekkur ederım ben pek bılmıyrum da ondan oyle yazdım hanı en son toplanıpda duası edılıyrsa dıye

1000 tane okudum ALLAH ŞİFA VERİR İNŞ YAVRUCAĞA ALLAH ANASINA BABASINA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH AMİN

X