Ya şafi kucuk bı kız ıcın lutfen

Kızlar arkadasımız aılesıyle bırlıkte trafık kazası gecrdı bu aksamustu bes yasındakı kızları cerenımız slunum makınaasına baglandı doktorlar herseye hazrlıklı olun dedı aıle perısan... Daha yenı geldık hastaneden annesı sıkıca tuttu elımı dua ıste dedı tanıdıgın herkesın duasını ıste dedı... Benımde aklıma az cok buradakı dua topıklerınde grdugum sızler geldınız Lutfen az cok demeyın duanızı esırgemeyın YA ŞAFİ dıyelım sayı belırtmıyrum ne kadar toplanırsa o olsun kızımızın adı ceren bulent kızı ceren okuyan okumayan herkese tesekkur ederım

@whitewolf canım bu topıgı yonetebılırsen cok sevınırım ben gıremeyebılırım gun ıcınde emrıvakı gıbı oldu kısura bakma sana ozel mesaj atmayı denedım atamadım...

@gulbera
@yumiti

@vefa84
@_asmunikal_
@dnzderya
@bulut776
@LiLyaNa_
@FallenAngel
@_Nun_
@Yagmurun_kizi
C cansu_tr
evTik evTik
@Senfonim
@miskamber
TEKPRENSES TEKPRENSES
@synulox
@CatlakB
@eflalim
@lisaa-89
@Veson
@guzbahar
@Enfal97
@hsevda
@Lale kozan
@saydin78
@kedicik61
@Cry-
@ceren_08
@tubatesbih
@SEMA GUZEL
@Yariiimm
@Avrenim
@Hayalci_almina
@mrym5579
@htcmhmt3238
@aaynaa
gnc10 gnc10

Allah acil şifalar versin. 500 tane de ben aldım.

Rabbim acil şifa versinn.

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 25.500

IMG_20160621_012722.JPG
IMG_20160621_012722.JPG
IMG_20160621_012645.JPG

Kurban olsunlar, nasıl da güzel. Şimdi namazımda ve diğer vakit namazlarımda dua edeceğim biiznillah.. Benden de şimdilik 500 ya şâfi.. Okuduğumda tekrar yazıp, tekrar okuyacağım bu güzel kuzu için.

Kurban olsunlar, nasıl da güzel. Şimdi namazımda ve diğer vakit namazlarımda dua edeceğim biiznillah.. Benden de şimdilik 500 ya şâfi.. Okuduğumda tekrar yazıp, tekrar okuyacağım bu güzel kuzu için.

Allah razı olsun cok tesekkurler

Bulent kızı ceren ın sıfası ıcın toplam okunan YA ŞAFİ 26.000

MaşaAllah çok tatlı Allah sağlık şifa versin nazarlardan korusun inşaAllah.

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 30.000

X