Ya Mukaddim hatmi

Canım etiketlemişsin ama ben çıksam olur mu bu hafta biraz islerim var da yetistiremem hakkiniza girmek istemiyorum

Ocalh listeden ayrıldı onun yerine ben kardeşim adına giriyorum sayı değişmesin diye.
Onun yerine de okudum Allah kabul etsin inşallah
Canım ya gerçekten bende üzüldüm normalde hicbir listeden çıkmam ama diğer listelerimde aksama olur diye de tereddüt ediyorum süresi de az geldi bana gerçekten özür dilerim

Canm sayılar burda farklı sen başka mesajlarda farklı yazmışsın kafam karıştı

Canm sayılar burda farklı sen başka mesajlarda farklı yazmışsın kafam karıştı
1934 tane okuyacaksın canım. O kisi başı düsen sayıyı anlatmış iki kisiye de toplam 1934 sadece o gün kime okunuyorsa onlar 1935 okuyacak.
Aynen canım Merve'nin anlattığı gibi, 2 kişi için okuyoruz günlük. 1 kişi için 967, 2. Kişi için 967 toplamda günlük 1934 yapıyor❤ 11 artıyor o da kimlerin duası okunuyorsa onlara ekleniyor

Aynen canım Merve'nin anlattığı gibi, 2 kişi için okuyoruz günlük. 1 kişi için 967, 2. Kişi için 967 toplamda günlük 1934 yapıyor❤ 11 artıyor o da kimlerin duası okunuyorsa onlara ekleniyor
Anladım canım şimdi sağol ben kişi başı 1934 okuyacaktm

Yani dua sahibi 1934 okuyacak biz yarısı okuyup 2 kişiye 1934 mü okuyacağız
Yok kuzum merve için 937 tane okuyoruz.
HayatSevinceGuzel için 937 tane okuyoruz.
Merve kendi için 948 tane okuyor, nur için 937 tane.
Nur kendi için 948 , merve için 937 tane okuyor.
herkes kendi okumasında +11 fazla okuyor. Bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…