Ya Mukaddim hatmi

Tespit edilmiş bir sorun yoktu. Sadece ben baya ileri yaştayım. Yaşımdan dolayı tedaviye başladık.
Tüp bebek denemesi olumsuz olunca baya yıprandık. O yüzden yaza kadar bekleyelim dedik.

Bu arada kızlar ben sabahları aç karnına soğuk sıkım çörekotu yağı ve hayıt tohumu çayı içtim. Etkisi oldu mu Allah bilir. Ama sizlerle de paylaşmak istedim.

Bende gecen ay tup bebek dedim olmadi . Ben de rezervim az . sizin hayirlisi olsun insallah saglikla ilrler bebişko

Canım allah analı. Babalı büyütsün sağlıklı sıhatli hamilelik geçirirsin inşallah çok sevindim cokkkkk

sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah canım darısı bize inşallah

Ben konunun dışındanım ama mesajınızı gördüm, sizin adınıza çok sevindim. Sizin de çok mutlu olduğunuz belli.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı, bir ömür beraberce mutlu yaşamayı nasip etsin inşallah. Sağlıklı, hayırlı, güzel, mis gibi bir evladınız olsun.
Allah, burada umutla, sabırla bekleyen bütün arkadaşlarımıza da hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip etsin. Hepinizin müjdesini almak nasip etsin.
Sevgiler

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım tüm arkadaşlarımın müjdesini alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…