Ya Mukaddim hatmi

🤲Rabbim bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı, sağlıklı, salih, saliha evlatlar nasip et.. (Amin)
🤲Rabbim hayırlısı ile bana ve isteyen tüm kardeşlerime ev sahibi olmayı nasip et ve borçlarımıza ödeme kolaylığı ver.. (Amin)
🤲Rabbim benim ve duama amin diyen kardeşlerimin evlerine huzur ver, eşleri ile muhabbetlerini arttır.. (Amin)
🤲Rabbim bana ve bu duaya amin diyen kardeşlerimede her iki dünyada da bütün güzellikleri nasip et.. (Amin)
🤲Rabbim benim ve duama amin diyen bütün kardeşlerimin gönül sıkıntılarını gider ve tüm hayırlı dualarını kabul et.. (Amin)

Okuyan dua eden tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun.. Hakkınızı helal edin.. 😘😘

Benim duam; Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ: MUHAMMED MUSTAFA (S:A:V) hürmetine, rukiye ve isteyen herkese nasip etmeni, ailemin ve dua eden arkadaşlarımın dualarının kabulünü, sağlığımızın, şansımızın, evimizdeki bereketin bolluğun ve huzurumuzun artmasını senden diliyor ve dileniyorum. İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNN
@2019mutluluk: Arkadaşlar benim duam ailemin huzuru hiç bozulmasın sağlıklı sıhatli imanlı kuranli hayırlı evlatlarım olsun ve okuyan tüm arkadaşlarımın ne muradı varsa Rabbim nasip etsin

1. @Mmmmmerveeeee 1880
2. @HayatSevinceGuzel 1880
3. @newplanet 1880
4. @Nan85 1880
5. @MoonfacedMom 1880
6. hasbeee hasbeee 1880
7. Kara_gozlum Kara_gozlum 1880
8. @MelodiminEsi 1880
9. B Bademmm388 1880
10. @_Gulnihal_ 1880
11. Umut_2019 Umut_2019 1880
12. @Maisiyah345 1880
13. begonvil1985 begonvil1985 1880
14. Karagullu Karagullu 1880
15. @Minikbirmucizemeselesi 1880
16. 5 528mucizemmm 1880
17. memurhanim memurhanim 1880
18. @derya123 1880
19. @Luniss 1880
20. @Bebisli 1880
21. @Tugce3333 1880
22. @mew123 1880
23. @nursevdi 1880
24. @MaviKuplik 1880
👉25. @2019 mutluluk 1896
👉26. @rukiyets 1896
27. 0 01ASEL01 1880
28. T Translokasyon1521 1880
29. Luluuu94 Luluuu94 1880
30. E Eslem91 1880
31. 15yusra11 15yusra11 1880
32. @Loriklorik 1880
33. @cansu_tr 1880
34. @Ayeylul 1880
35. Nzlnaz Nzlnaz 1880

Okudum şimdi canım hepımız için

🤲Rabbim bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı, sağlıklı, salih, saliha evlatlar nasip et.. (Amin)
🤲Rabbim hayırlısı ile bana ve isteyen tüm kardeşlerime ev sahibi olmayı nasip et ve borçlarımıza ödeme kolaylığı ver.. (Amin)
🤲Rabbim benim ve duama amin diyen kardeşlerimin evlerine huzur ver, eşleri ile muhabbetlerini arttır.. (Amin)
🤲Rabbim bana ve bu duaya amin diyen kardeşlerimede her iki dünyada da bütün güzellikleri nasip et.. (Amin)
🤲Rabbim benim ve duama amin diyen bütün kardeşlerimin gönül sıkıntılarını gider ve tüm hayırlı dualarını kabul et.. (Amin)

Okuyan dua eden tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun.. Hakkınızı helal edin.. 😘😘

Okudum canm Rabbim dualarını kabul etsin tez zamanda "çok şükür oldu" sevincini yaşatsın inşAllah 🤲🏻 Dualarında bizede yer verdiğin için Allah razı olsun 😘😘🥰🤗

Allah razi olsun bitanem rabbim dualarimizi kabul makbul etsin insallah

Arkadaşlar hakkınızı helal edin rahatsızdım biraz kaç gündür bakamadım.
Rabbim hayırlısı ile bebeğimi kucağıma almayı nasip eylesin sağlık afiyetle. Hayırlı, salih saliha evlat olsun.
Eşimin tekrar işe dönmesi tez zamanda nasip olsun inşallah. Hayırlı rızık kapıları açılsın.
Yaradan ailemi başımdan eksik etmesin. Onlara sağlık sıhhat nasip eylesin.
Kardeşimin hayırlı işi tez zamanda afiyetle güzellikle gerçekleşsin.
İnşallah bu dualarıma amin diyen ve katkısı olan arkadaşlarımın gönlünde ne isteği varsa hayırlısı ile gerçekleşsin.
Rabbim iki cihan da da sağlık afiyet iman huzur mutluluk nasip eylesin cümlemize.
Dualarımız kabul ve makbul olsun.
AMİN..

X