Ya Mukaddim hatmi

Sınava hazırlananlar , sınavda başarılı olmak isteyenler 41 gün ya muhsi çeksinler , ve bir parça ekmeğe sabah uyandıklarında 41 gün ya muhsi 20 defa okuyarak yesinler , ben kazandım sizlerde başarılı olursunuz inşallah :) iş bulmak için 1090 kere ya zül celali vel ikram , bunun bir süresi yok iş bulana kadar çekilmesi gerekmektedir. rabbim kimin ne sıkıntısı varsa gidersin inşallah ♥

İsmim Elçin , duam Allah’ım sen bize hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlar nasip et evlatsızlıkla imtihan etme evlat hasreti çeken anne baba olmak isteyen herkese de hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip et annemi sağlıkla basımızdan eksik etme yuvamızda huzuru bereketi daim kıl rabbim buradaki tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et Allah’ım amin🙏🏽
Merhaba arkadaşlar. Ben Nazlı.

Allah'ım sen gönlümdekini biliyorsun. Hayırlısıyla bir evlat nasip et bize. Dualarımızı kabul et. Evlat isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı evlatlar ver. Senin herşeye gücün yeter.

Elçin ve Nazlı arkadaşlarımıza okudum

Sınava hazırlananlar , sınavda başarılı olmak isteyenler 41 gün ya muhsi çeksinler , ve bir parça ekmeğe sabah uyandıklarında 41 gün ya muhsi 20 defa okuyarak yesinler , ben kazandım sizlerde başarılı olursunuz inşallah :) iş bulmak için 1090 kere ya zül celali vel ikram , bunun bir süresi yok iş bulana kadar çekilmesi gerekmektedir. rabbim kimin ne sıkıntısı varsa gidersin inşallah ♥
Sen ne güzel bir insansın❤topiğimize melek gelmiş hanımlar 😇😇😇😇Allah razı olsun 😍

Kızlar bana dua eder misiniz? Bugün çok kötü uyandım içim sıkılıyor. Bebek için kaç senedir uğraşıyoruz henüz hiç hamile kalamadım. O kadar çok bebek özlemiyle uyandım ki yüreğim daraldı. Eşim bir an önce işe gitsin istedim. Onu kırmaktan çok korkuyorum. İçimdeki bu hasret ne zaman dinecek bilmiyorum. Resmen yüreğim sıkışıyor. Çok üzgünüm😭 dün dışarda herkesin bebeği vardı sarılıp öpüp oynuyorlardı. Ben sadece uzaktan öylece bakabildim😭😭😭😭😭😔😔😔
Canım benim :KK19: sakın yeise düşmek yok.Ben sana özel dua uygulamalarımdan vermiş miydim😇yani benim duam kabul olmuştu 🙈

X