Ya Mukaddim hatmi

Luniss Luniss ve Nzlnaz Nzlnaz dualarınızı paylaşın canlar
İsmim Elçin , duam Allah’ım sen bize hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlar nasip et evlatsızlıkla imtihan etme evlat hasreti çeken anne baba olmak isteyen herkese de hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip et annemi sağlıkla basımızdan eksik etme yuvamızda huzuru bereketi daim kıl rabbim buradaki tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et Allah’ım amin🙏🏽

Kuzum ben bu ara çok yoğun geçiriyorum ama okuyorum mutlaka gece yatmadan falan okuyorum yazmıyorum okudum diye sen beni okumuş say ben bazen Allahım kimin sıraısysa bugün onun ettiği niyet için okudum sen dergahında kabul ve makbul eyle diyorum ❤️

Kızlar bana dua eder misiniz? Bugün çok kötü uyandım içim sıkılıyor. Bebek için kaç senedir uğraşıyoruz henüz hiç hamile kalamadım. O kadar çok bebek özlemiyle uyandım ki yüreğim daraldı. Eşim bir an önce işe gitsin istedim. Onu kırmaktan çok korkuyorum. İçimdeki bu hasret ne zaman dinecek bilmiyorum. Resmen yüreğim sıkışıyor. Çok üzgünüm😭 dün dışarda herkesin bebeği vardı sarılıp öpüp oynuyorlardı. Ben sadece uzaktan öylece bakabildim😭😭😭😭😭😔😔😔

Kızlar bana dua eder misiniz? Bugün çok kötü uyandım içim sıkılıyor. Bebek için kaç senedir uğraşıyoruz henüz hiç hamile kalamadım. O kadar çok bebek özlemiyle uyandım ki yüreğim daraldı. Eşim bir an önce işe gitsin istedim. Onu kırmaktan çok korkuyorum. İçimdeki bu hasret ne zaman dinecek bilmiyorum. Resmen yüreğim sıkışıyor. Çok üzgünüm😭 dün dışarda herkesin bebeği vardı sarılıp öpüp oynuyorlardı. Ben sadece uzaktan öylece bakabildim😭😭😭😭😭😔😔😔
Rabbim ferahlık versin inşallah canım anlıyorum seni
İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla evlat sahibi olursun

Canım lütfen ama herkesin bir imtihanı var üzülme lütfen. Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH

Rabbim icini senden iyi biliyordur . Kimseye kaldiramayacagi yuk vermezmis . Dayan sabret sabrin sonunda seni bekleyen minik mucizen gelicek Allhin izni ile hayirli saglikli bir evlada sahip olucaksin 🤗🤲 ayni duyguyu hepimiz yasiyoruz zaman zaman inan ki ben tup bebek yaptirdim 1 hafta once tutmadigini ogrendim asla isyan etmedim neden rabbim demedim . Sadece icim rahatlayana kadar agladim

Rabbim icini senden iyi biliyordur . Kimseye kaldiramayacagi yuk vermezmis . Dayan sabret sabrin sonunda seni bekleyen minik mucizen gelicek Allhin izni ile hayirli saglikli bir evlada sahip olucaksin 🤗🤲 ayni duyguyu hepimiz yasiyoruz zaman zaman inan ki ben tup bebek yaptirdim 1 hafta once tutmadigini ogrendim asla isyan etmedim neden rabbim demedim . Sadece icim rahatlayana kadar agladim
Amin canım 😔 rabbim neylerse güzel eyler. Tez vakitte bize ve isteyen herkese hayırlı evlatlar güzel yüzlü güzel huylu evlatlar nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Aminnn

X