Ya Mukaddim hatmi

Arkadaşlar beni maruz görün çok sıkıntıdayim çok morelim.bozuk bana bol bol dua eder misiniz eşimle aramız çok kötü oldu bugün belkide ayrılcaz
Bazen hakkımızda hayırlı olanı değilde gönlümüzden geçen olsun isteriz hayırsız olduğunu bile bile isteriz Allah bizi bizden fazla dusunur ama biz bunu anlamayız.tevekkül etmek insanın omuzundan büyük bir yük alır.Hakkimizda hayırsız olan için direnmek sadece bize zarar verir.ve sıkıntı insana misafirdir onları nasıl karşıladığın ve nasıl ugurladigindir önemli olan.bu dünyanın imtihani da sıkıntı o yüzden derdimizide sevmeyi ögrenmeliyiz derdi verenden ötürü.bu sıkıntı senin misafirin ve imtihanın onu güzel karşıla ve güzel uğurla.inancini sabrını kaybetme ve sonuç ne olursa olsun bunun senin için hayırlı olduğuna inan.soylemek kolay yapmak zordur biliyorum ama en sinirli en umutsuz olduğun anda bunlar gelir aklına ve kendini frenlersin.Duamdasin inan bana .Rabbim yüreğini biliyor kimse bilmiyor ama Rabbim biliyor bunu düşünmek hissetmek bile seni feraha erdirir.mutsuzum dedikce mutsuz olursun çarem yok dedikce caresiz kalirsin ve sabir istedikçe sabretmen gereken konular artar. Sessizce tevekkul edeceksin canim.Züleyhanin sıkıntısından yusufun haberi yok ama yusufun sahibinin haberi var Elhamdülillah

Eğer bu şekilde olursa bende katılırım ya vasi de ben çok zorlandım günlük Bi kaç kişi olunca zor geldi bence de senin dediğin gibi olsun

Arkadaşlar beni maruz görün çok sıkıntıdayim çok morelim.bozuk bana bol bol dua eder misiniz eşimle aramız çok kötü oldu bugün belkide ayrılcaz
Canım benim dua ederiz tabii Allah ferahlıkversin de anladığım kadarıyla ayrılmak istemiyorsun. Bi sakinleşin(ya halim çek sürekli ve üfle) sonra da meseleyi dışarıdan bir göz gibi değerlendir(in) yani arkadaşının durumu öyle olsa sana anlatsa ne yapmasını söylerdin; öyle yap. Eşin ateşken sen su gibi ol, sen ateşken o su gibi olsun. Onurunu kıracak bir şey olmadığı sürece anlaşma yoluna git. Erkekler çocuk mantığıyla hareket ediyor onu ehlileştirmek senin elindebu arada ruhsal olarak olgunlaş ve kendi başına da ayakta durabileceğinden emin olde ki 'Ben kendim de yaşarım ama seninle bi ayrı güzel yaşarım'

şuan 11 kişiyiz. Bugün akşama kadar bekleyelim. Toplam sayı 33.869 katılımcı sayısına bölünecek. Herkes kendi payını verilen süre içinde okuyup bildirecek. Yetiştiremeyen süre bitmeden bildirir müsait olanlarımız tamamlar. Fazla zikir yaptım diye kimse şikayet etmez grup üyelerimiz çok samimi Allah razı olsun hepinizden❤❤❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…