Ya Latif (dua icin)

tesekkur ederim arkadaslar. Ah Minel senin icin okumaya baslayalim mi yarin yada bugun. Ben kalan 2000 i okuyayim bitince haber veririm baslariz olur mu?

Tamam canim olur baslayalim bugun yada yarin farketmez cok mutlu oldum:) sen bitir haber et

Nisacim ne kadar kaldi eger 1000 se 500 okuyacagim simdi kalan 500 de sen oku duani et kapanis sende olsun :)

Nisacım istersen paylasabıliriz 2000i sonra da Minel icin başlarız :)
Canim benim yarin aksama dogru namazimi kilip baslayacagim buraya konu acacagim hemen :KK66: gunduz birazcik isim varda o yuzden persembe aksamina kadar bitiririz Allah nasip ederse o gecede duami ederim baslamadan 100 salavat bitincede 100 salavat cekecegim :KK66:

Canim benim yarin aksama dogru namazimi kilip baslayacagim buraya konu acacagim hemen :KK66: gunduz birazcik isim varda o yuzden persembe aksamina kadar bitiririz Allah nasip ederse o gecede duami ederim baslamadan 100 salavat bitincede 100 salavat cekecegim :KK66:

Tamam canım o zaman sen konu açtığın zaman sana başlarız hemen :)
Nisa icin de 500 sen 500 ben okuyalım o zaman simdi ya latif böylece tamamlamış oluruz onun sayısını da :)

Tamam canim simdi okuyacagim okuyamadim daha yazismaktan simdi.baslayim :)

Bende okudum canim 500 tane Allah gonlune gore versin insallah Aminn.. :)

Dua kardeslerim Allah razi olsun. Tamam burdan devam edelim.
Namazimi kildim niyetimi ettim..
Persembe gecesine kadar bitirmek istiyorum arkadaslar. Suan baslatiyorum 16641 Ya Latif Esmami
Baslamadan evvel bana niyet ve dua ederseniz cok sevinirim salavatla beraber..Allah razi olsun
Kalan=16641

Bu arada Hayirli,namazli niyazli ihlasli bir es icin niyet ettim arkadaslar.. Oyle dua ederseniz Allah razi olsun hepinizden. Rabbim hepimize Hayirli esler nasip etsin

X