💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

KIZLAR BU HAFTAYIDA BITİRELIM BIRAZ ARA VERELİM OLURMU..?
CIDDEN BEN YA LATİFTE COK ZORLANIYORUM
YEMIN EDERIM ANLAMADIM SEBEBİNİ AMA ÇEKME DUSUNCESI BILE BANA AĞIRLIK VERİYOR SANKI.
GERCEKTEN ANLAMADIM YA
Her Esma her insana iyi gelmiyor maalesef bende y’a ganiyy de zorlaniyorum sinirli yapiyor beni

Esma okumak başka ama inanki dua gibi olmuyor daha ağır geliyor kimi esma

Nazar mı ki kızların dedıgı gıbı bence bu esma bana agır geldı..
Kuzum Allah razı olsun sizlerden açıkçası ben Esma okumaları hiç yapmadım bu zamana kadar bu kadar Kuran'da okumazdım maalesef. Ondan dolayı esmanın ağırlığı konusunda bir fikrim yok ama dilimin alıştığı nazardır o nazarı ii bilirim

Faziletleri:
“İnna fetehna leke fethan Mübina” ayetini (313.489) defa zikredenlerde ol'aganüstü sırlar açığa çıkmaya başlar.

Bütün kapalı kapılar birer birer açılır. Rüya ve yakaza alemlerinde sırlar açığa çıkar. Engel ol'an neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan kalkıp güzel bir ufka gelir. Bu ismin özellikle çok zeki fıtratlı öğrencilere büyük yararları vardır. Kendi sahalarında ol'ağanüstü açılım ve dönüşüm yaşamakta çok başarılı projelere imza atmakta bu ismin tecellisi önemli rol oynar.

İlahi alemlerin ve kapalı kapıların açılmasına da sabır gerekir. Fettah adı azametli bir addır. Bu adın ışın tecellisi altında ol'an kimse kendi nefsini muhasebe edecek kudrete getirilir. Devam edenler, Allah’a yakınlaşma sırrını kavrarlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…