💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

KIZLAR BU HAFTAYIDA BITİRELIM BIRAZ ARA VERELİM OLURMU..?
CIDDEN BEN YA LATİFTE COK ZORLANIYORUM
YEMIN EDERIM ANLAMADIM SEBEBİNİ AMA ÇEKME DUSUNCESI BILE BANA AĞIRLIK VERİYOR SANKI.
GERCEKTEN ANLAMADIM YA 🥺

YEMIN EDERIM ANLAMADIM SEBEBİNİ AMA ÇEKME DUSUNCESI BILE BANA AĞIRLIK VERİYOR SANKI.
GERCEKTEN ANLAMADIM YA 🥺
Bence bu ara çok yoğundun hem yönetici olmak hem okumalar yapmak yordu seni ondandır kuzum nasıl isterseniz ben varım ✋

Bence bu ara çok yoğundun hem yönetici olmak hem okumalar yapmak yordu seni ondandır kuzum nasıl isterseniz ben varım ✋
Belkıde bılmiyorum ama ya latife başladığım an müthiş bır ağırlık oluyor tarif edemiyorum burdan..
Başka esmada okuyabılırz yoksa 1 hafta bı ara verelim belkıde yorgunluktan da olabilir. Kendı kurduğum gruplar dısındada katıldıklarım oldu bırden yuklenınce agır gelmıste olabilir

Belkıde bılmiyorum ama ya latife başladığım an müthiş bır ağırlık oluyor tarif edemiyorum burdan..
Başka esmada okuyabılırz yoksa 1 hafta bı ara verelim belkıde yorgunluktan da olabilir. Kendı kurduğum gruplar dısındada katıldıklarım oldu bırden yuklenınce agır gelmıste olabilir
Nazarda etmiş olabiliriz sana kuzum 🤣şuradan bir okuyayım sana 💕

GERCEKTEN ANLAMADIM YA 🥺
Aynen canım inşallah belki sana fazla geliyordur

Nazarda etmiş olabiliriz sana kuzum 🤣şuradan bir okuyayım sana 💕
Canım yaaaa 💕💕
Aynen canım inşallah belki sana fazla geliyordur
Gercekten ağır geldi... Ya fettahta hıc bı sıkıntı yok gozlerım gayet acık ferah ferah cekıyorum
Ya latıfe gelince 1040 tane cokta deıl o kadar zor geliyorkı bana anlatamam..
Belkıde grupların yorgunluğu zinciriyenın dedıgı gıbı

X