💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Hayir olurmu aksine cok hosuma gitti ben seviyorum icten yapilan dualari tez zamanda dualarini yasarken gorursun insallah kendini Allah yardimcin olsun
Aminnn inşallah.rabbim hepimize burda tez vakitte dualarımızın kabul oldugu şükür namazını,şükür duasını yapmamızı nasip etsin inşallah tez vakitte

22.00 ıle 01.00 arası

.5.GECE DUA SAHİBİ Yorgunkus
DUASI

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed Allahım Hidayetin geçmişte isteyerek istemeyerek yaptığı tüm günahlarını sen Affet. En kisa zamanda hayırlısıyla evliliğe doğru bir adım atsın kalbinde gönlünde sevdiği olan kişiyle bir yuva nasip et Allahım Hidayetin gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle üstündeki o yükü çaresizliği sıkıntısı en kısa zaman da son bulsun.
Rabbim Hidayetin duasının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını affet. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları engelleri yok et işlerini kolaylaştır. En kısa zamanda hayırlısıyla duasının oldu sevincini yaşat. Duama amin diyen tüm dua kardeşlerimden duasını kabul eyle Amin.

YAPILIŞI

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR = "YA LATİF"
ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR SAYISI = 2378
DUA SAHİBİ =2373 tane (yanı 5 eksık)

SIRASIYLA
2 REKAT HACET NAMAZI (KIZLAR SADECE DUA SAHIBI KILACAK BIZ DEIL)

14 TANE SALAVATI FATİH (dua sahb. 16)

Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

14 TANE =ESTAĞFURULLAH (DUA SAHIBI 16)
14 TANE =ALLAHUEKBER (DUA SAHİBİ 16)
14 TANE =LA ILAHE İLLALLAH (DUA SH. 16)
14 TANE =SALAVAT (DUA SAHIBI 16)
1 FATİHA VE SONRA
YA LATİF BELİRTİLEN RAKAMDA ÇEKİLECEK...
BUNLARIN HEPSİ BITTIKTEN SONRA SON OLARAK

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

VEEE HATİM TAMAM

KIZLAR HAFTAYA BİLIYOSUNUZKI 10 KISI OLACAGIZ ARTIK GUN ICINDEDE OKUMAYA BAŞLAYACAĞIZ.. SAYIDA 1064 TANE DÜŞECEK YANINA BIR ESMA DAHA EKLEYELIM DIYORUM BEN YADA ISTEDIGINIZ BASKA BIRSEY VARSA..

Morrmeneksee Yorgunkus okudum Allah dualarını hayırlısı ile kabul etsin inşallah canım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…