Ya FETTAH hatmi

Ya Allah ceza olarak, senin geleceğini kaderini falcının ağzından çıkan cümlelere göre şekillendirirse; falcı da kararmış kalpli ve kötü şeyler söylüyor; ya da sana 10 lira kazanacaksın dedi halbuki 1 milyon kazanacaktın nasibini engelledi; belki de sınırlandırdı çünkü Allah'ın kudretiyle hâşâ yaratılanın bir mifalcıya bıraksan yollar kapalı der Rabbine bıraksan imkansızı ol der oldurur, yol yoksa yol açar tercih senin

Yok vallaha ben El Fettah çekmeye devam hiçte yoktur böyle meraklarım aslında birden heves ettim galiba geride Vazgeçtim

Okudum allah kabul etsin inşaallah

İyi geceler hanımlar. Hesabım kilitlendi ve yorum yazamadım. Yasak olduğu için ikinci hesapta açmak istememiştim. Şimdi açtım. Duamı paylaşmak için. Herkes için okudum. Ve bugün benim duamın günü. Okuyan okuyacak olan herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun.
İsmim Ayça. Herşeyi gören duyan bilen Rabbim. Hayırlı insanlarla karşılaştırmayı , isteyen tüm din kardeşlerime hayırlı eş hayırlı evlatlar hayırlı kardeşler vermeyi nasip etsin. Ya Şafi ismi ile tüm dertlere şifalar nasip etsin. Ey Rahman Rahim olan Rabbim hayırlısı ile şu mutlu huzurlu yuvam için sana hamdolsun, inşallah bu yuvaya hayırlı sağlıklı evlatlar vermeyi nasip et. Amin. @newplanet

@yelloekaya2 Okuyan okuyacak olan herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun.
İsmim Ayça. Herşeyi gören duyan bilen Rabbim. Hayırlı insanlarla karşılaştırmayı , isteyen tüm din kardeşlerime hayırlı eş hayırlı evlatlar hayırlı kardeşler vermeyi nasip etsin. Ya Şafi ismi ile tüm dertlere şifalar nasip etsin. Ey Rahman Rahim olan Rabbim hayırlısı ile şu mutlu huzurlu yuvam için sana hamdolsun, inşallah bu yuvaya hayırlı sağlıklı evlatlar vermeyi nasip et. Amin.

1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky
26. @yelloekaya2
27. Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. farahzaynab ark

Ayça 7.991
Bizler 7.970

yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

Kazen abiye mesaj at, hesabin düzeltilir canım

Sanki hep böyle yavaş kalacakmış gibi

Kalmıyorsun cnm Allah öyle bir yardım ediyor ki dilinin bağı çözülüyor sanki. Bana bazı sayfalar artık o kadar aşina geliyor ki nasıl başlayıp bitirdiğimi Anlamıyorum. Birde iri yazılı kuran çok rahat okunuyor. Anmemlerdeki kuranım küçük yazılı onda bende biraz yavaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…