Ya FETTAH hatmi

Ya Allah ceza olarak, senin geleceğini kaderini falcının ağzından çıkan cümlelere göre şekillendirirse; falcı da kararmış kalpli ve kötü şeyler söylüyor; ya da sana 10 lira kazanacaksın dedi halbuki 1 milyon kazanacaktın nasibini engelledi; belki de sınırlandırdı çünkü Allah'ın kudretiyle hâşâ yaratılanın bir mi😉falcıya bıraksan yollar kapalı der Rabbine bıraksan imkansızı ol der oldurur, yol yoksa yol açar :KK36: tercih senin

Ya Allah ceza olarak, senin geleceğini kaderini falcının ağzından çıkan cümlelere göre şekillendirirse; falcı da kararmış kalpli ve kötü şeyler söylüyor; ya da sana 10 lira kazanacaksın dedi halbuki 1 milyon kazanacaktın nasibini engelledi; belki de sınırlandırdı çünkü Allah'ın kudretiyle hâşâ yaratılanın bir mi😉falcıya bıraksan yollar kapalı der Rabbine bıraksan imkansızı ol der oldurur, yol yoksa yol açar :KK36: tercih senin

Yok vallaha ben El Fettah çekmeye devam hiçte yoktur böyle meraklarım aslında birden heves ettim galiba geride Vazgeçtim😏

İsmim Merve.
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed🌺🌺

Rabbim, bana eşime, kızlarıma, anneme babama kardeşlerime, hayırlı sağlıklı huzurlu uzun ömür ver. Görünür görünmez kazalardan belalardan kötü hastaliklardan koru. Ruh ve beden sağlığı ver. Rahatsizligim tekrar nuksetmesin.

Rabbim büyük kızımın konuşması düzelsin aklı başında olsun. Yaşıtlarından geri kalmasın.
Eşimle beni kızlarımızın başından, kızlarımızı da bizim başımızdan eksik etme. Senin her şeye gücün yeter ol dersen olur. Evimiz bereketli olsun. Evlatlarımıza senin de izninle en iyi sekilde bakalim.

Rabbim bana da yaşadığım şehirde iş nasip eyle. Hayırlısı ise atanayim. Benim de işim olsun . Amin. Duama amin diyen tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et amin 🤲🤲
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyydina Muhammed🌹🌹

Şahsenem

Rabbim gönlümdeki duamı hayırlısı ise nasip etsin. Duama amin diyen tüm arkadaslariminda hayırlı duaları kabul olsun inşAllah. Amin 🙏

1. kunfeyekun__ kunfeyekun__
2. Luluuu94 Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus Pembe Lotus
7. Kara_gozlum Kara_gozlum
8. @newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom MoonfacedMom
11. MoonfacedMom MoonfacedMom anne
12. adessa01 adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi telasememuresi
15. telasememuresi telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel
20. eczhnm eczhnm
21. Gulcan2904 Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim memurhanim
💞25. Jawlensky Jawlensky
26. yellowkaya yellowkaya
27. Kalimeeero Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. farahzaynab ark

Merve 7.991
Bizler 7.970
yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.
Okudum allah kabul etsin inşaallah

İyi geceler hanımlar. Hesabım kilitlendi ve yorum yazamadım. Yasak olduğu için ikinci hesapta açmak istememiştim. Şimdi açtım. Duamı paylaşmak için. Herkes için okudum. Ve bugün benim duamın günü. Okuyan okuyacak olan herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun.
İsmim Ayça. Herşeyi gören duyan bilen Rabbim. Hayırlı insanlarla karşılaştırmayı , isteyen tüm din kardeşlerime hayırlı eş hayırlı evlatlar hayırlı kardeşler vermeyi nasip etsin. Ya Şafi ismi ile tüm dertlere şifalar nasip etsin. Ey Rahman Rahim olan Rabbim hayırlısı ile şu mutlu huzurlu yuvam için sana hamdolsun, inşallah bu yuvaya hayırlı sağlıklı evlatlar vermeyi nasip et. Amin. @newplanet

@yelloekaya2 Okuyan okuyacak olan herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun.
İsmim Ayça. Herşeyi gören duyan bilen Rabbim. Hayırlı insanlarla karşılaştırmayı , isteyen tüm din kardeşlerime hayırlı eş hayırlı evlatlar hayırlı kardeşler vermeyi nasip etsin. Ya Şafi ismi ile tüm dertlere şifalar nasip etsin. Ey Rahman Rahim olan Rabbim hayırlısı ile şu mutlu huzurlu yuvam için sana hamdolsun, inşallah bu yuvaya hayırlı sağlıklı evlatlar vermeyi nasip et. Amin.

1. kunfeyekun__ kunfeyekun__
2. Luluuu94 Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus Pembe Lotus
7. Kara_gozlum Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom MoonfacedMom
11. MoonfacedMom MoonfacedMom anne
12. adessa01 adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi telasememuresi
15. telasememuresi telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel
20. eczhnm eczhnm
21. Gulcan2904 Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim memurhanim
25. Jawlensky Jawlensky
💖26. @yelloekaya2
27. Kalimeeero Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. farahzaynab ark

Ayça 7.991
Bizler 7.970

yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

İyi geceler hanımlar. Hesabım kilitlendi ve yorum yazamadım. Yasak olduğu için ikinci hesapta açmak istememiştim. Şimdi açtım. Duamı paylaşmak için. Herkes için okudum. Ve bugün benim duamın günü. Okuyan okuyacak olan herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun.
İsmim Ayça. Herşeyi gören duyan bilen Rabbim. Hayırlı insanlarla karşılaştırmayı , isteyen tüm din kardeşlerime hayırlı eş hayırlı evlatlar hayırlı kardeşler vermeyi nasip etsin. Ya Şafi ismi ile tüm dertlere şifalar nasip etsin. Ey Rahman Rahim olan Rabbim hayırlısı ile şu mutlu huzurlu yuvam için sana hamdolsun, inşallah bu yuvaya hayırlı sağlıklı evlatlar vermeyi nasip et. Amin. @newplanet
Kazen abiye mesaj at, hesabin düzeltilir canım :KK66:

Sanki hep böyle yavaş kalacakmış gibi :KK43:

Kalmıyorsun cnm Allah öyle bir yardım ediyor ki dilinin bağı çözülüyor sanki. Bana bazı sayfalar artık o kadar aşina geliyor ki nasıl başlayıp bitirdiğimi Anlamıyorum. Birde iri yazılı kuran çok rahat okunuyor. Anmemlerdeki kuranım küçük yazılı onda bende biraz yavaşım.

X