Ya FETTAH hatmi

Ayyy bak dün neoldu bi ara tesbihatimi kaybettim meger eltimde unutmusum esim diyorki ne ariyon diyom ki tesbihatimi demezmi bana altinini kaybetmissin gibi araniyon bende dedim altın değersiz kalir allah allah deyip getti
Bende öyle :KK68: , artik hepsi ağzıma yapıştı, uykuya falana kadar tekrar tekrar okuyorum, için ferahliyor 🤗

Mükafatını da ona göre alacaksın emin ol ben de öyle günde 10.000-15.000 okudum🌺🌺❤❤
Insallah bitanem o kadar herkese dua ediyirum ki bencillik yapmıyorum hep bana hep bana yapmıyorum duamda burda aklimda kalan herkese sonra tüm kadinlar kulübü uyelerine de diyr devam ediyirum duama tum musluman alemine eymeye calisiyorim rabbimdualarimizi kabul etsin inşaallah

Ayyy bak dün neoldu bi ara tesbihatimi kaybettim meger eltimde unutmusum esim diyorki ne ariyon diyom ki tesbihatimi demezmi bana altinini kaybetmissin gibi araniyon bende dedim altın değersiz kalir allah allah deyip getti
Anlamazlar gülüüüm😅 ne kadar kendinden geçtiysen🤭🤭

aynen ya... beşö

ebced sayı 239 121 olsun canım... bu sayıyı okursak mucizeler oluyor
Günlük 1 kişiye bile okuyamayız 239.121 tane okuyacağız. Katılım artsa sayı düşer. 20 kişi olursak 11.956 düşer kişi başı onu da 3 günde okurlar🤷🏻‍♀️

📢📢📢📢📢📢📢📢📢22 kişiyiz
Kişi başı 10.869 düşüyor. Muhtemelen 2 günde okur çoğu günlük 5.434 olur günlük.
44 gün sürer Ramazana 31 gün var.
📌📌📌📌📌📌📌günlük 7.790 okurum derseniz Ramazana biter yani 30 günde.
Seçin💁🏻‍♀️
Canım benim için farketmez 1000 okuması 10 dak falan sürüyor günlük boş kaldıkça 10 dk 10 dk ayırır bitirmeye çalışırim birden bitiremem küçük çocukla
Ama herkesin sayısı belli olsun bari burada biri çok biri az olmasın

Canım benim için farketmez 1000 okuması 10 dak falan sürüyor günlük boş kaldıkça 10 dk 10 dk ayırır bitirmeye çalışırim birden bitiremem küçük çocukla
Ama herkesin sayısı belli olsun bari burada biri çok biri az olmasın
Sayı net olacak çünkü 1 eksik 1 fazla olmamalı. Okuma süresi ve sayısı belli olacak biraz daha disiplinli👌herkes söylesin başlayalım

X