Ya FETTAH hatmi

Duam

Rabbim öncelikle ülkemize bu salgın illetinden tez vakitte kurtulmayı, bizlere sağlıklı, huzurlu bir ömür yaşamayı nasip et, Amin.

Rabbim sen büyüksün, bu aciz Naile kuluna hayırlı kapılar aç, tez vakitte mutlu olabileceği bir iş nasip et.

Rabbim sen büyüksün; sen gönlümüzdekini, en içten dileklerimizi biliyorsun, bu okunan duaları vesile kıl, hayr kapılarını bütün amin diyen kardeşlerime aç , Amin.

Luluuu94 için kalan 3.000

Duam

Rabbim öncelikle ülkemize bu salgın illetinden tez vakitte kurtulmayı, bizlere sağlıklı, huzurlu bir ömür yaşamayı nasip et, Amin.

Rabbim sen büyüksün, bu aciz Naile kuluna hayırlı kapılar aç, tez vakitte mutlu olabileceği bir iş nasip et.

Rabbim sen büyüksün; sen gönlümüzdekini, en içten dileklerimizi biliyorsun, bu okunan duaları vesile kıl, hayr kapılarını bütün amin diyen kardeşlerime aç , Amin.
Nana 9.585
Diğerleri 9.864
1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
✔3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. @newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky

Dun bir sey olmaz
Dun bir sey olmaz denmisti. Ne kadar cok kisi okursa o kadar iyi denmisti diye hatirliyorum
Canım dilhun ne kadar fazla okursa demedim. Sen kendi payını annene arkadaşına komşuna vs okutursun 30 kişinin nefesi karışmış olur, onu kastettim

3000 aldım kalan 0 canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…