ya çok merak ediyorum akşamlar eşinizle aynı andamı yatıyosunuz farklımı?

ben onsuz o da bensiz yatmayı sewmiyoruz rahat uyuyamıyoruz hiç böyle durum olmadı...
iş için ayrı kaldık 1 gün iğrenç gece yaşadık

o hemen tavuklardan önce tüner ben gece kuşu napalım tek problemimiz bu olsaydı keşke de bende neden böyle diye düşünseydin

genelde birlikte yatarız
bazende eşim benden önce yatar
ben uyumadan evi toparlarım
eşim maç izliyorsa koltukta uyuya kalırım
sefgilim beni odamıza götürür : )
benden sonra yatsa sorun etmem

bende beraber yatmak istiyorum ama o 12 den önce yatmaz bebek var ben gece kalkıyorum 12 de yatarım o oyun oynar artık kaçta yatarsa.ne sinir bozucu değil mi?

biz bazen beraber yatıyoruz bazen ben ondan önce yatarım evdeki tavuk benim baykuş o çünkü genelde çok geç yatar
ama uykusu olmasa da eğer canım sıkkınsa stresliysem vs mutlaka benimle yatar beni uyutur sonra uyuyamazsa kalkar kitap okur veya tv izler benim için önemli olan da benim şefkate ihtiyacım varken ona sarılıp uyumak zaten

biz aynı anda yatıyoruz çünkü eşim ben olmadan uyuyamıyo:dance:..Bana eğer sen daha oturucaksan beni uyut sonra kalkarsın diyo..:asigim:

biz aynı anda yatıyoruz çünkü eşim ben olmadan uyuyamıyo:dance:..Bana eğer sen daha oturucaksan beni uyut sonra kalkarsın diyo..:asigim:

ne mutlu A llah nazarlardan saklasın new life bu arada ben nagiş ismimi daisy olarak değiştirdim

bizde genelde beraber yatarız ama ben bi 30 dk kadar önce yatağa girip mutlaka kitap okurum oda hemen gelir peşimden.yada koltukta uyur ben gider kaldırırım

ilk zamanlarda ben ondan önce yatardım
ama bazı problemler oldu ve bunun yanlış olduğunu anladım
ben kaldırıp yatırmazsam sabaha kadar oturuyo bide
o yüzden ne yapar eder beraber yatarız
ya ben onu zorla kaldırırım ya o beni
ama illaki beraberiz

Genelde beraber yatarız.
Yoğun çalıştığı zamanlar erken yatar ben 5 dk yanına yatar sarılır uyuturum.
Eger işi varsa ya da uykusu yoksa ben koltukta uyuklarım yatarken kaldırır.
ben yalnız yatmaya korktuğum için ben ondan sonra yataga gitsem de o benden sonra gelmez.

bizde de durum tam tersi o yatar benim uykum gelmez oda bana kızar beraber yatalım ben sensiz uyuyamıyorum der hatta ben şehir dışına çıktığım zaman uyuyamaz genelde bense çok rahat uyurum

Valla eşim sabahları erken kalktığı için genellikle benden önce yatar hafta sonları falanda beraber yatarız ama hafta içi 11 dedimi yataktadır o...

genelde hep aynı anda bera er yatarız mesela eşim kapıları falan kilitler b en ortalığı toplarım iş bölümü yapar sonrada beaber uyuruz. ama arada benimde sonra yattığım oluyo eşiminde kesinlikle problem olmaz olacağınıda snmıyorum...

bende ayrı yatmayı hiç sevmem bende takıkım yani bu konuya 2 senedir sayılıdır yani ayrı zamanlarda yatağa gitmemiz.valla kavga çıkartıyordum bir bilsen.alıştı eşimde.şimdi bensiz gitmiyor.gitmediğim zaman noldu bişeyemi kızdın falan der.....

biz de beraber yatarız aynı anda... genelde aynı anda uykumuz gelir.. o benim hadi yatalım dememi bekler ben de onun hadi yatalım demesini beklerim...sonra elele tutuşur, gideriz kocişkomla yatağa...

Son düzenleme:
bizde brb yatarız eger o tv ızlemek ısterse ben kucagına yatarım yataga tek gıtmeyi sevmıyorum.....

evlendiğimiz günden beri hep beraber gittik odamıza.ayrı olmaz bizde eşim sevmez.

esimle oyle ters vakitlerimiz varki esim gece calisir gunduz yatar ben gunduz okula gider gece yatarim dogru durust haftanin 3 gunu gorebiliyorum kendini evde oldugu zamanlarda hic sorun etmem cani ne zaman isterse o zaman yatsin birsure katlancaz artik esimin herseyinede karisan biri degilimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…