Wir lernen deutsch / Almanca

Surda sınava ne kaldı çalışsana kız zorla mı götüreyim seni dersinin basina :KK4:

Bu arada cuk oturdunun almancasini ögrendiydim takdim edeyim:KK53:
Voll gesessen: cuk oturdu

Hahahahahajajahajjajaj cuk oturdu mu? Sen bu dili ögreneceksin :KK66:

Ek: su kitabi bitirsem. Lingen sen de girecek misin sinava ? Benim b2 geciyormus bir cok okulda. Gecen sene bosuna bas vuru yapmamisim. Onun rahatligi var. Bakarsin bu sene degisir almazlar :KK70: off ya. Bilmiyorum bazen motivasyonum düsüyor iste. Schreiben icin olan bazi kaliplar var. Onlarin oturmasi icin cok yazmam lazim.

Hahahahahajajahajjajaj cuk oturdu mu? Sen bu dili ögreneceksin :KK66:

Ek: su kitabi bitirsem. Lingen sen de girecek misin sinava ? Benim b2 geciyormus bir cok okulda. Gecen sene bosuna bas vuru yapmamisim. Onun rahatligi var. Bakarsin bu sene degisir almazlar :KK70: off ya. Bilmiyorum bazen motivasyonum düsüyor iste. Schreiben icin olan bazi kaliplar var. Onlarin oturmasi icin cok yazmam lazim.
yok canim sinava girmemi gerektiren bir durumum yok, ögreniyorum yavas yavas.. ne gibi kaliplar var schreiben icin merak ettim yazsana

yok canim sinava girmemi gerektiren bir durumum yok, ögreniyorum yavas yavas.. ne gibi kaliplar var schreiben icin merak ettim yazsana
Benim de ögrenme istedigimi yavaslatti sanki bu sinav. Tv bile izlemiyorum nasilsa sinava calisacam diye. Oysa dinleme yapmamak büyük hata.
Ona ayri bir gün ayiracam. Bir bölüm kaldi yazma bölümünden sonra paylasacam. :KK66:

X