Selülit Wii Fit

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
Eğlenerek kilo verme sevdasına kapılıp Wii fit aldık eve..Aranızda deneyen sonuç alan oldumu acaba merak ettim:)

Canım hayırlı olsun ben bu konuda egzersiz bölümünde bir başlık açmıştım ama pek ilgi görmedi (doğal olarak ).ben tam bir wii fit fanıyım.çok seviyorum ama 1 aydır kullanmıyorum çünkü kilo vereyim derken araya stres girince biraz fazla kilo verdim daha fazla vermek istemiyorum ama senden gazla tekrar başlayabilirim.kısaca ben çok memnun kaldım.umarım sen de seversin .sorun olursa cevaplayabilirim.

sonuç olarak spor yapıyorsun ,evdeki kişisel antrenörün olarak düşün motıve oman için yararlı yoksa spor her yerde yapılır amaç motive olmak :)

yaa ben de çok istiyorum aslına bundan ama çok pahalı yaa.aleti ayrı bir de dvd leri var galiba ayrı ayrı almak gereken. sizden nerden kaça aldınız

canım devamlı kampanya filan oluyor fiyatlar değişiyor ben alalı oluyor biraz ama gerçekten pahalı o yüzden kimseye illa ki al süper filan diyemiyorum.Nerden baksan 1000 TLyi geçer .Ama mesela eve koşu bandı alacağına bunu al derim hem yer kaplamıyo hem de bir sürü aktivitesi var.Kendi sitesinde bakarsan daha çok bilgi edinebilirsin canım.

ühüüüü biz koşu bandı aldık duruyo öyle. ay çok üzüldüm bak şimdi. para biriktiriyim bari kaydirigubbakcemile3
bu arada kullanıyormusun canım yoksa duruyomu öyle bir kenarda zevkli bir şeymi gerçekten yani

Eğlenerek kilo verme sevdasına kapılıp Wii fit aldık eve..Aranızda deneyen sonuç alan oldumu acaba merak ettim:)

canııım bende var, fazlasıyla efor sarfedip kilo verebiliorsun e dolayısıyla selülite de bye bye diebilirsin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben biras ara verdim, kilolar ve selülit aldı yürüdü tabi, ben de başliim aklıma gelmişken kaydirigubbakcemile2 (bu smiley tam wii lik oldu işte kaydirigubbakcemile3 )

haber veriyim dedim..2 haftada iki kilo verdim..selülitlerime bakmama kararı aldım

ben de bu konuyu yeni yeni düşünmeye karar verdim. mesajınızı yazalı uzun zaman olmuş ama tebrik edeyim dedim. peki sıkılıp bir kenara attınız mı yoksa hala kullanıyor musunuz?

bir de o üzerinde durulan tabla mı denir ne denir çok küçük görünüyor, onun üzerinde rahatça durup hareket edilebiliyor mu?CADIARZU

Arkadaşlar, ben de bu wii fit ile ilgileniyorum.Daha önceden yazan arkadaşlar, hala spora devam edebiliyor mu acaba? Bizi son durumlar hakkında bilgilendirebilir misiniz..?

arkadaşlar ben yemek düzenimi degiştirerek ve wii fit le destekleyerek 6 kilo verdim... ama çok kaytardım açıkçası.. ama şimdi sadece wii fit le bacak bölgemi düzeltecegim sanırım yapmayı düşünen olursa beraber başlayalım

bende wii fit ile baya bi kilo vermistim ama suan hamileyim sadece wii jogga yapiyorum ama emin ol yardimci oluyor dogumdan sonra insallah

wii fit kullanan arakdaşlar, üzerinde durulması gereken o tahta gibin şeyin boyutları var mı, ve hareket rahatlığı açısından rahat mı, çok dar gibi geldi bana ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…