Selülit Wii Fit

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Bende bu ay eşime doğum günü hediyesi almıştım. Nintendo wii 3 cd geliyor yanında bir sürü oyun var hepsi birbirinden heyecanlı ve güzel... Kendim içinde wii fit plusı almıştım onunla birliktede spor cdsi geliyor içinde bir çok egzersiz var ayrıca balance board baskül olarakta kullanılabiliyor. Ben sayesinde hergün tartılıyorum çizelgem çıkıyor günlük ne kadar spor yaptığım kaç kalori yaktığım.. Annem yanımdaydı geçen hafta çok fazla üzerine düşemediğim halde göbeğim ve bacaklarım sıkılaşmaya başladı... Bu hafta biraz daha fazla çalışarak daha da kilo vermeyi planlıyorum. Eğer benim gibi spor yapmaktan sıkılan bir insansanız kesinlikle tavsiye ederim zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsunuz. Her yaptığınız haraketin sonunda kaç dk yaptığınız kaç kalori harcadığınız yazıyor. Bi bakıyorsunuz 30 dk olmuş bile... Şimdi başına gidiyorum 1 saat yapacağım bugün:)

arkadaşlar ben yemek düzenimi degiştirerek ve wii fit le destekleyerek 6 kilo verdim... ama çok kaytardım açıkçası.. ama şimdi sadece wii fit le bacak bölgemi düzeltecegim sanırım yapmayı düşünen olursa beraber başlayalım

Bende bu ay eşime doğum günü hediyesi almıştım. Nintendo wii 3 cd geliyor yanında bir sürü oyun var hepsi birbirinden heyecanlı ve güzel... Kendim içinde wii fit plusı almıştım onunla birliktede spor cdsi geliyor içinde bir çok egzersiz var ayrıca balance board baskül olarakta kullanılabiliyor. Ben sayesinde hergün tartılıyorum çizelgem çıkıyor günlük ne kadar spor yaptığım kaç kalori yaktığım.. Annem yanımdaydı geçen hafta çok fazla üzerine düşemediğim halde göbeğim ve bacaklarım sıkılaşmaya başladı... Bu hafta biraz daha fazla çalışarak daha da kilo vermeyi planlıyorum. Eğer benim gibi spor yapmaktan sıkılan bir insansanız kesinlikle tavsiye ederim zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsunuz. Her yaptığınız haraketin sonunda kaç dk yaptığınız kaç kalori harcadığınız yazıyor. Bi bakıyorsunuz 30 dk olmuş bile... Şimdi başına gidiyorum 1 saat yapacağım bugün:)

kullanan arkadaşlara bir sorum daha olacak, hani koşu bantları dizlerde ağrı yapıyor ya yürüyüşle bile (kıkırdak zedelenmesi falan, özellikle önceden ağrı sorununuz varsa) wii fitte bu oluyor mu? bir de hani olduğunuz yerde koşmadengeyi zorlamıyor mu, hani insan ileri doğru gitmek ister gibi ya :44:

bir de bisiklet yazıyor çoğu yerde hani eğik pozisyonda dengede durarak mı oluyor:44: off daha ucuz olsa gözüm kapalı alırım da çok pahalı ya:KK5: kullanamayacak olursam çok acırım ama çok da güzel bir şeye benziyor, benim kilo vermek değil de harekete ihtyiacım var bir ton rahatsızlığım için tabii kilo da gitse bal kaymak olur 4-5 kilo gitse :KK8: bu motive edici bir şeye benziyor :78:

eşim almış fakat bir düzenli kullanamadım.benimde 5 6 kilo vermem lazım. kullanmaya başlayınca faydası olup olmadığını paylaşırım.

ben de iki gün önce aldım ama tam olarak çözemedim bazı şeyleri sadece stepin ilk aşamasını denedim. kullanıp da kilo veren arkadaşlar hangi sporları yapıyordu bilgilendirebilir mi:KK30: selülit için hangilerini önerirsiniz ??

X