Whatsapta tebliğ grubum var gelmek isteyen var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terbiyesizleşmeyin
Kadın diyor kaç erkeğe sundum kendimi memnunum diyor ben o kadınlara yorum yapıyorum
Bir başka konuda ise kadın diyor ki ben sarhoşken erkek arkdşım bana tecavüz etmişmidir diyor? Konu başlıklarına bakarmısınız?

Erkeklerede gereken cevabı vermedğimi nereden biliyorsunuz zanna girmeyiniz lütfen.

Erkeğin ve kadının ahlaksızlığına karşı
Allah için uyarırım
Kadın erkek ayrımcılığı yapmam
Haram haramdır
Erkek yapıyorsa helal değil onada haramdır,
Erkeğin
Tesettürü göz kapağıdır (bakmayacak)

Ben size kızmıyorum çünkü yanlış anlamışsınız beni, açıklamayı yaptığıma göre kötü yorum yazmanızo istemem.
Varsa hakkım helal olsun sevgiler

Sundum lafını sizin yazdığınız laf üzerine söyledi (yani size tepki olarak). Bana göre rızalı bir ilişkide iki tarafta memnun olur ve yaşarsa sıkıntı yoktur. Sen inancından ötürü yapmazsın bu senin tercihin saygı duyarım bir başkası yapar ister yapar onada saygı duyarım. Ahlaksızsın veya gerici diye yaftalamam. Sizin anlamadığımız şey şu herkes sizinle aynı düşünmek zorunda değil. Buradaki insanlar hiç bilmiyor mu zannediyorsunuz bu yazdıklarınızı biliyor. Bilerek bu şekilde görüşte yazıyorlar ve siz onlarin hayat tarzlarına müdahale etmeye kalkisiyorsunuz o yüzden tepki görüyorsunuz
Din ve siyasi görüş kişiseldir müdahale edilemez. Nasıl ki açık bir kadın sizin örtünüze müdahale edemez sizde açık bir kadın yaşamına müdahale edemezsiniz.

Ben müdahale etmiyorum. Erkeklerin çoğu sapıktır . Amaçları kullanıp atmaktır seven erkek elini bile değdirmez. Seviyorum diyip kadını kullanıp atıyorlar bez parçası gbi.
Biz kadınlar değerli varlıklarız . Boş beleş erkekler için kendinizi kullandırmayın o ökzlere diye uyarıyorum . Yorumlara açık bir yer olduğu için güzel bir dille uyarıyorum dini yönünden bile bahsetmiyorum
Biz kadınlar çok nariniz pis zihniytler bizi ezmesin diye çabalayalım diyorum.

Müdahale etmiyorum dedikten sonra bile bir müdahale var yazdıklarınızda. Seven erkek elini değdirmez? Kime göre neye göre. Veya erkekler kullanıp atıyor demişsin kadın isteğiyle seviştiğinde bu kullanmak olmuyor ki. sevişmek kadının değerini düşürmüyor, düşürmez. Kadınlar değerli varlıklar yazmışsın niye sadece kadınlar? Değerli erkekler yokmu? Yazdığınız her kelimenin altinda sizin gibi olmayanı aşağılama var güzel dille uyarıyorum lafları falan etmeyin boşuna.

Az önce erkekleri pohpohlayan anne baba ve ablalara karşı sert bir dille yazı yazmıştınız. Biz kadınlar değerliyiz evet nariniz evet!
Her önüne gelen sapıkla ahlaksız erkekle yatarsak. Erkekler gözünde değersiz duruma düşeriz .

o erkekle birlikte oldktan sonra ayrıldığnızda arkanızdan sevgi sözcükleri kullanacğını falan mı sanıyorsunuz!

biz değerliyiz
Elbette değerli erkeklerde vardır

Senden bende değerli erkekler var
ama biz kadınlardan bahsediyoruz. Ben kadın olduğum için hem cinslerimin değersizleşmesine karşıyım. Erkeklerin çoğu sapıktır kalbi hastalıklıdır biz kadınlar gbi duygusalca yaklaşmayabiliyorlar amaçları uçkurunda , dolayısıyla hemcinslerim böyle değersiz sapık erkeklerle hayatını mahfetmesin istiyorum

Kadınlar kendinizi bir erkeğin altına atıp değersizleştirmeyin, duygusalca düşünmeyin. Erkeklerin çoğu sapıktır hastalıklıdır siz değerlisiniz.
Pişman olmanızı istemem
Kadın var kocasıyla beraber oluyor ikisi de korunduğuna rağmen bebeği oluyor
Dikkatli olun tek gecelik haram ilişkilerden çocuk olablir , ortalıkta babasız annesiz çocuklar kalmasın. Hiç birşeyin bu dğnyada garantisi yoktur.

Lütfen konuyu başka yerlere çekmeyin.
Ben konuyu burada kapatıyorum . Yormunuza dönüş yaprsam bu bitmeyecek.

Ve bu konuyu kilitleyen varsa kitlesin.
Yorum yazmak istemiyorum. Çnkü insanlar anlamak istedikleri yerleri anlıyorlar. Ben kalp kırmak istemiyorum
Bir kalbi kırmak kabei muazzamayı kırmaktan daha günahtır
Kul hakkıyla Rabbimin karşısına çıkmak istemem yeternce günahımız var . Değmez üç kuruş dünya için ahireti yakmaya
Allah hepimize razı olduğu bir hayat nasip etsin
Bu yorumu sonradan okuyup suizanla yaklaşanlar olacaktır onlara da hakkım helal olsun.

Yok yazmayın zaten erkeğin altına girmek, degersizlestirmek gibi ifadeler kullanan bir kadınla daha muhattap olmak istemem zaten. Erkeklerin ne düşündüğününde bir önemi yok zaten. Sevişen kadında kulp bulan erkek önce kendi sevişmesin bakir kalsın sonra kadınlar hakkında ahkam kessin.

seven erkek elini bile değdirmez.
Ne alaka yahu, niye değdirmesin? Nasıl bir zihniyet bu, sevişen her erkeği sapık sanıyorsunuz. Hayat sizin o küçük dünyanızdan ibaret değil. Evet bu bahsettiğiniz erkeklerden çok var ama 2+2=4 gibi bahsetmişsiniz, seven erkek dokunmaz teorinizden. Bir erkeğin sevdiği kadını arzulaması gayet insani bir şey. Bunu evliliğe giden ilişki sürecinin bir parçası olarak gören çok erkek var.

Milletin vajina ve penis bekciligini yapma gorevi size kaldi cunku. Bir de grup acmis seks yapmayiiiiin demek icin. Sikayet ettim banlan da git burdan.
İmza: Deccalin avenesi

Milletin vajina ve penis bekciligini yapma gorevi size kaldi cunku. Bir de grup acmis seks yapmayiiiiin demek icin. Sikayet ettim banlan da git burdan.
İmza: Deccalin avenesi
Görüşünü yazması niye ağrına gitti tatlım siz yazarken yazıyorsunuz
Siz sevişin normal diyorsunuz..
Bizde bize göre değil diyoruz?
Size göre yazınca no problem biz yazınca ohooo

Görüşünü yazması niye ağrına gitti tatlım siz yazarken yazıyorsunuz
Siz sevişin normal diyorsunuz..
Bizde bize göre değil diyoruz?
Size göre yazınca no problem biz yazınca ohooo
Ben kimsenin vajina yada penis bekcisi degilim. Kimsenin yaptigi yada yapmadigi beni ilgilendirmiyor. Akliniz fikriniz sekste yokluktan millete sariyorsunuz. Bu bir. İkinci bu sitede dini teblig etmek fetva vermek YASAK. Site kurali ben koymadim. İsteyen islami kadinlar kulubu kursun bol bol fetva versin banane.

Bunların hep kalpleri mühürlenmiş bacım.

Erkekler gözınde değersiz duruma düşeriz ne? Napiyim gözlerini yani. Ben kendi değerimi bilmiyor muyum?
Ayrıca seks neden sadece kadınların erkeklere izim vererek yaptırdığı bir eylem gibi tanımlanıyor? Biz de isteyip yapabiliyoruz bunu.
Erkeklerin altına yatarsak ne demek yav? Erkekler de bizim altımıza yatmış sayılıyor o zaman onu nasıl yapalım?

Mune Arkadaş konusunun kapanmasını istemiş

He canım işimiz gücümüz yoktu bekçilik yapıyoruz.
Siz nasıl kendi görüşünüzü yazıyorsanız bizde kendi görüşümüzü yazıyoruz bunun adını bekçilik koyan sizsiniz.

Konu açmanın yasak olduğunu biliyorum onun için birşey demedim

Kullanım Sözleşmesinde yer alan kural
“WhatsApp, Facebook, Instagram vb. sosyal medya profillerine davet eden, reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!”

”Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.”

“Her türlü dini ve siyasi konu ve yorum yasaktır.”

Dini içerik kuralının sebeplerini de açıklamıştım okumuşsunuz ama anlaşılmamış demek ki, din hassas bir konudur ve kutsaldır, herkes aynı hassasiyeti göstermeyebilir bu da kutsal değerleriniz üzerinden sizi incitir bu sebeple dini içerik yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…