Whatsapta tebliğ grubum var gelmek isteyen var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SADECEMERYEM

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
35
14
24
Selamün aleyküm hanımlar,benim yönetici olduğum grubta sadece ben dini içerikler paylaşıyorum
Özelden dua isteyen olursa grubuma atıyorum
Bir sıkntısı olan varsa grubuma atıyorum destek amaçlı dönenler olabiliyor.
Allah rızası için açtığım bu gruba gelmek isteyen varsa numarasını atsin . Hemen grubum alayım sonra numarnızı buradan silin
Olmadı ben numaramı yazayım sizler girin inşaAllah
Sizleri Allah için seviyorum kardeşlerim

Eklentiler

• IMG_1871.png
    135 KB · Görüntüleme: 100
Yasak yasak konun kapanacak sende ceza alacaksın.
Bir sürü böyle konu açanlar var onlra neden yasak gelmiyor kardeşim. Ahlaksız edepsiz birşeymi yapıyoruz millet orada zinasını haramlığını anlatıyoor onlara yasak yöok bana mı var

Bir sürü böyle konu açanlar var onlra neden yasak gelmiyor kardeşim. Ahlaksız edepsiz birşeymi yapıyoruz millet orada zinasını haramlığını anlatıyoor onlara yasak yöok bana mı var
Telefon numarası alıp grup kurmak yasak
Site kurali.
dolandırıcı var sapığı var.
konu açanlara gelince bakmayın okumayın ben görmedim ben açmadım sonuçta.

Telefon numarası alıp grup kurmak yasak
Site kurali.
dolandırıcı var sapığı var.
konu açanlara gelince bakmayın okumayın ben görmedim ben açmadım sonuçta.
Bu sitede kaç erkek yakalandı haberiniz var mı?
Hadi size numara verenlerden biri erkek çıksa sapik olsa telefon numarasını gruba ekletip numaraları alsa.
Diğer kadınları taciz etse
Ne yapacaksınız.
Çok haklısınız onu düşünmedim ben

Konu silmek de yasak.
Bence size gelen numaraları kaydetmeyin sapik çıkarsa başınız çok ağrır.
Mune gelince konuyu kilitler gerekirse siler ama siz ceza alırsınız.
Tamam silsin mune . Ceza zaten sürekli alıyorum . Milleti güzelce tatlı dille güzel ahlakla uyardığıma rağmen dinden imandan bahsedince şeytab gibi delirip şikayet ediyor lar ahirzamanın fitnesi . Deccalin avaneleri her yerde Allah bu şikayet edenlere hidayet versin. (Uyardığım insanlara diyorum)

Din ve siyaset konusmak yasak sitede.
Bunları üye olurken okumanız gerekirdi.
Dua ediyoruz,zikir ve yardımlaşma grupları var oralara bakabilirsiniz oralarda yasak yok.
Diğer begenmediginiz,size uygun gelmeyen konuları okumayip cevap yazmazsaniz ne siz ne başkası rahatsız olmaz.
Herkes aynı dine mensup değil herkes farklı farklı görüşleri savunuyor.
O yüzden saygılı olmak ve bu kurallara uymak zorundasınız tüm üyeler gibi.

Etrafta uyarılması gereken çok erkek var önce onlardan başlasanız. Mesela onlara hiç ayıp deyip kulakları çekilmiyor. Mesela biliyor musunuz babaları dayıları amcaları utanmayıp elinden tutup s*KS işçiliği yapan kadınlara götürüyor m*lli olsun diye. Anneleri kız kardeşleri bununla övünüyor benim kardeşim erkeklkk uleen diye. Sizin ilk önce o ailelere ahlak götürmeniz lazım.
(İsme bak sadecemeryemmiş hadi yallah Muhittin hadi)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…