wbc yüksekliği

azemi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
74
30
34
merhaba halsizlik, nefes darlığı vb. şikayetlerle doktora gittim wbc değerinin normal insanlarda 4000-10000 arası olduğunu ve benim sonucun 30000 olduğunu sonucu begenmediğini söyledi bi kaç test daha yaptı röntgen tomografi de cekti temiz cıktıgını fakat bu değerin yüksekliğini acıklayamadını söyledi ve beni tedirgin etti. böyle bi durumla karşılasan oldu mu?

Mrb üzerinden biraz geçmiş ama bende normal değerinden biraz yüksek cikti geçen ay su an bende de nefes darlığı çarpıntı eklem ağrıları falan var sanırım daha da yükseldi neden oluyor acaba ya siz tekrar gittiniz mi peki

Mrb üzerinden biraz geçmiş ama bende normal değerinden biraz yüksek cikti geçen ay su an bende de nefes darlığı çarpıntı eklem ağrıları falan var sanırım daha da yükseldi neden oluyor acaba ya siz tekrar gittiniz mi peki

wbc yüksekliği normal herhangi bi enfeksiyonda da olabilir. açıklayamaması normal vücudunuza giren bi bakteriden bile kaynaklanabilir. uzun süre devam etmedikçe sorun teşkil etmez. ama eklem ağrılarıyla beraberse iltihaplı eklem romatizması olabilir. iyice araştırılmalı

Bende hep 19000 çıkıyor hematoloji romatoloji dna testleri .. yaptırmadıgımız sey kalmadı birsey çıkmadı

Çok uzun zamandır siteye bakamamıştım gen taraması yapıldı ve FMF( akdeniz ateşi) rahatsızlığı teshisi kondu.

Bende hep 19000 çıkıyor hematoloji romatoloji dna testleri .. yaptırmadıgımız sey kalmadı birsey çıkmadı
Merhaba cokmolmus ama değerlerimize düzelme oldu mu. Bende de sürekli yükseliyor düşüyor. Testlerimi yaptırdım belirti ve şikayet yok. 17 haftalık hamileyim. Doktor vücudun yapabileceğini söyledi ve gönderdi beni.

X