Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
watsons da satılan şampuanlardan kullananlar var mı? hangilerinden memnunsunz arkadaşlar? şampuanımı değiştircem de watsons ı çok seviyorum ordan mı alsam diye araştırıyorumbilmiyorumkismile

bu termal suyu yüzünüze mi kullanıorsunuz? nasıl bir şeydir bu ne işe yarar ne kadar kullanılır?a.s.

[/url][/IMG]
bu ürün canımben yüzüme sıkıyorum ferahlık veriyor ve canlandırıyor.özellikle sıcaklardasüper bişey
başka markalardada bulmak mümkün.la roche posay,avene gibi

Makyaj pamukları çok iyi, hem uygun fiyatlı hem kaliteli, ayrıca saç için bal özlü bi kremi var o da harika :)

bende aynıyım gırınce kendımı kaybedıyorum ordaaa bedavaymıs gbı ıhtıyacım olmayan seylerı bıle alıyorummm

5-8 mart arasında %50 ile %30 arasında değişen indirimler var. bütün markalarda değil ama şimdi aklıma gelenler nivea makyaj ürünlerinde %50 indirim vardı mesela ve nivea'nın daha pek çok ürününde de var

Son düzenleme:
Ben yeşil çay serisi ürünlerindn temizleme köpüğü kullandım çok güzel gözenekleri kapatıyor hemde sadece 4.99 tl idi..Birde anti aging etkili ve sadece 8.99 tl olan bir ürünü varki (naturalhigh) inanılmaz güzel .. Anneme bu güne dek alerji yapmayan ilk ve tek krem tavsiye ederim kızlar..

bu pazar gittim bende bi kaç ihtiyacım olan şey vardı onları aldım, tabi dayanamadım varımı yoğumu verdim poşetleri doldurdum geldim eve

ben de bugün gittim oydu buydu ıvır zıvır derken bayağı bişi aldım çıktım insan oraya gidince durduramıyo kendini :90:

watsonsın yeni katalogunu gördümüzmü kızlar güzel indirimler var yine

hatta şu meşhur magic lip balm da var 1 tl indirimde

izmirde de vardır mutlaka. websitesinden bak istersen.
bir de scholl un ayak vuruntuları için küçük pedleri var. onlar çok kullanışlı yeni ayakkabılar için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…