Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
watsons satan yokmu?? deyince bende aa onundamı katalogtan satışı başladı diye düşündüm..:26:watsonsu watsons satıyoo:KK30:

Eheh komik bi konuşma olmuş :)
Ben de watsons bağımlısıyım hatta watsons görünce annemler gözümü falan kapatırlar :KK70: Pompalı şişesi bende çok işe yaradı şu an kullandığım nemlendirici de onun içinde hatta. Makyaj fırçalarımı watsons'dan almıştım. Takma tırnaklarımı da. Bir de ayna gördüm Ankamall'deki şubesinde, anlatamıyorum çok güzeldi ya. Deri kare pembe avuç içi kadar kitap gibi açıyosunuz içinde bi yuvarlak bi kare ayna var ama harika bişi! 7 liraydı onu alıcam.. Saç ürünleri çok güzel, Loreal Elseve'in yağlı saçlar için dengeleyici şampuanı bir tek orda satılıyor onu ordan alıyorum, işe yarayan tek yağlı saçlar için şampuan. Scrub'ını almıştım o da çok güzel çilekli <3 Ee ondan sonra... Flormar'ın ürünleri orada 3 katı kadar pahalı yalnız. Watsons'dan sadece kendi ürünlerini alın derim ben. Ya şu aynayı gören var mı aşık oldum daa?

Watsons Antalya Terra Cityde açıldı böyle güzel bir markanın yeni gelmesine deli oldum :KK57::KK57: Yeni geldiği için ürünler hakkında pek fikir sahibi değilim burada okuduklarımaa göre çok güzel oldğu söyleniyor ama kararsızım kızlar yardımcı olursanız sevinirim neleri güzel,nelerden memnun kaldınız :KK71: bana yardımcı olur musunuz acep :KK9: (çok hassas tenliyimdir,cildmde herhangi bi zarara sebebiyet vermez di mi :KK34:)

kızlar bugün watsonsdaydım,
kendi ürünlerinde 3al 2öde vardı.

yeşil çaylı kremli duş jeli,
sıvı sabun,
lip balm aldım.

aslında, güllü duş jelini denemek istiyordum, kalmamış,
çilekli çok anlatılıyordu ama, kokusu beni çok rahatsız etti.

haa bu arada sadece watsons ürünlerinde değil,
başka birçok markada da 3al 2öde vardı.

bence denemek için iyi fırsat.

watsons saç düzleştirici almak istiyorum 20 liraya düşmüş fiyatı. aranızda kullanan var mı memnunmusunuz acaba

düzenli olarak gittiğim ve çok eğlenceli alış-veriş yaptığım kozmetik store...
dün cellulite masajcısı, kabak lifinden banyo süngeri, selülit için sisal havlu(bath towel), salatalık özlü yüz maskesi ve 250ml lik body lotion aldım ve kasada 9.95 ödedim.
ilk fırsatta macig lip balm ve şu çok önerilen biralı şaç bakım maskesinden edinmek istiyorum(bu iki üründen gayrimemnun hiçbir yoruma denk gelmedim).
duj jelleri(özellikle çileklisini çok övüyorlar) ve yaban mersinli body scrub için de aparttayım.
valla fiyat-kalite performansı açısından son yılların en şükela zincir mağazası. kullanıp memnun kaldığınız ürünleri mutlaka buraya not edin kızlar; bilerek alış-veriş edelim. yoksa o mağaza insanı şuursuzca harcamaya da sevk ediyor(en kötü yanı):KK37:
sevgilerimle...

evet yine kendimi kaybettim ve sepeti doldurarak mağazada 1 saat falan geçirdim.
saç için biralı maskeyi almadım aynı ürünün şampuanını edindim ve kk'da da çok tavsiye edilen ballı saç maskesini tercih ettim. ekşi sözlükte tavsiye edildiğini hatırladığım yaban mersinli body scrub'unu seçtim ve muadillerine göre ucuz olan watsons bebe yağını denemek istedim. son olarak da garnier 562 gece kızılı(bu no.yu ilk kez deneyeceğim)sepete indirip alış-verişi bitirdim.5 parça ve her biri sülale boyu olan maske-şampuan-scrub ve standart bebe yağı ile saç boyasına 30 verdim çıktım. bence hesaplı bir işlem oldu; boya hariç tüm aldıklarımın aylarca bana yeteceğini düşündüğümde özellikle...
herkesin deli gibi tavsiye ettiği magic lip balm ve çilekli duş jeli başka sefere kaldı artık.
mutlaka denemeliyim diye kafama not ettiğim:KK37: ürünler active diş ipi, femmine genital bölge temizliği ürünleri, green tea ürünleri(kullananlar nasıl bulduklarını buraya geçirirse mutlu olurum)
ayrıca şu yüz saunasını nasıl merak ediyorum anlatamam.
sanırım bu aralar spor-kozmetik-bakım-sağlıklı beslenme ekseninde kafayı yemek üzereyim:KK53:

walla bulunduğum şehirde 50 ye yakın şubesi var ve bende tiryakisiyimdir çok severim ürünlerinden de çok memnunum

Watsons Antalya Terra Cityde açıldı böyle güzel bir markanın yeni gelmesine deli oldum :KK57::KK57: Yeni geldiği için ürünler hakkında pek fikir sahibi değilim burada okuduklarımaa göre çok güzel oldğu söyleniyor ama kararsızım kızlar yardımcı olursanız sevinirim neleri güzel,nelerden memnun kaldınız :KK71: bana yardımcı olur musunuz acep :KK9: (çok hassas tenliyimdir,cildmde herhangi bi zarara sebebiyet vermez di mi :KK34:)

canım watsons antalyada yıllardır deepoda var,havaalanı yolu üzerinde.yıllardır orada satış yapıyor,yeni açılmadıki:KK34:

bende watsonsa bayılıyorum
kozmetik ürünleri bütçemi aştığı için o kısımla haşır neşir olamasam da kişisel temizlik ve bakım ürünleri sudan ucuz
Hem şişesi hem kendi güzel şeftalili duş jelini kullanıyorum düzenli olarak,kıl tüy işleri için de watsons bir numara <3

sac düzleştirici gibi şeyleri çin malı almak pek mantıklı gelmiyor ama zaten watsons kozmetikçi yani elektronik eşya için doğru yer değil

X