Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rica ederim:))monkey tırnak çıtçıtına da bayıldım ayrıca çok şeker tam çantada taşımalık.küçük bir tırnak çıtçıtı almıştım bir kaç gün önce ama bu da aklımda kalmadı desem yalan olur:))

en son gittiğimde efenimmm 1 adet aloe veralı 1 adet güllü maske aldım
ayrıca 2 adet banyo lifi
2 adette flormar dudak parlatıcısı...
bayılıyom valla bişi almadan cıkamıyom...:eek:

Kıskandım ama sizi:dilcikar: izmir de yok sanırım böyle bi yer bilen varsa yazsın. benim en çok gidip alışveriş yaptığım yer hobi parfümeri. öyle cici şeyler satan yer varsa izmir de bana da yazınyerimseniben

izmir de forumda var dun gittigimde gordum ama body shop taki hayal kırıklıgından sonra oraya girmek istemedim. simdi yazılanları okuyunca bi ara watson a ugruyayım diorm:KK70:

Yakın zamanda forum bornova da watsons a gidenler neler indirimde soyleyeiblir mi?

evet watsons 'ın kendi markalı ürünlerinin arkasında MADE İN CHİNA yazıyor

hepsi çin malı,gittiğinizde bakkarsınız arkadaslar

Ben çok seviyorum watsons'ı. Mağazaya girince kendimi kaybediyorum herşeye elimi atasım geliyo. Renli kaplı minik çanta selpakları, ıslak mendilleri çok güzel. Kara üzümlü el kremi aldım watsons marka çok güzel kokuyo çabuk emiliyo ve güzel nemlendiriyo.

bende yaseminli şampuanını beğeniyorum kızlar.saçları yumuşacık yapıyor mis gibide kokuyor.kullananınız var mı şampuanlardan??

ben de bayılıyorum watsona gez gez bi daha geziyorum onu mu alsam bunu mu alsam ama illa bişey alıp çıkıyorum o yüzden bazen önünden geçsem bile içeri girmiyorum aradığınız herşeyi bulabiliyorsunuz bayanssulusmile

arkadaşlar ben watsonsta bu ay baya iyi kampanyalar var diye bi kaç bişey aldım..duş jeli roll on vs bunları kullandım iyiler memnun kaldım fakat bide rival de loop adında makyaj temizleme mendillerinden almıştım. Ama bundan önceki yorumları okuyunca kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım. Bu ürünü alıp kullanan ve memnun kalan var mı yardımcı olursanız sevinirim.. Çünkü watsons malları çin malı diyenler var gerçi bu almanyadan ithal edilmiş ama ne bileyim içime kurt düştü işte bir kere :KK70:

watsons ın bütün ürünlerini çok seviyorum bir arkadaşım çin malı demişti korkmuştum araştırdım uzak doğu markasıymış çin malı değilmiş şimdi bide facebookta fan sayfası açmışlar ordan kampanyalar yapıcaklarmış değişik bişey gibi geldi bana

Watsons'ın duş jellerine bayılıyorum çok hoş kokuyorlar.. İşime yarayacak bir çok şey buluyorum. Seviyorum Watsons'ı..Alacak birşeyim olmasa bile muhakkak gördüğüm yerde girerim ve dayanamaz illaki bişeyler alır öyle çıkarım :)

bugun gittim watsonsa termal su,down under şampuan,pamuk aldımboshayallersmile

ben isana dudak koruyucusunu kullanıyorum mavi(hydro) olanını 1.25 e almıştım çok da memnunum. nivea kalitesinde bence.

Zaten ISANA markası da Alman markası

X