Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

kızlar watsons da sülfat içermeyen kendi üretimi uygun fiyatlı şampuan ve duş jeli filan var mı rastladıysanız bana yazar mısınız?
nude markayı demiyorum başka marka ürünü var mı kendi üretimi?

geçenlerde watsons a gittim bi şey daha vardı alacağım diye düşündüm durdum, ama aklıma gelmedi oradayken..:44:

Buradaki yorumlara bakarak bir umut alldım, iki seferdir kullanıyorum. İlkinde havluyla nemini aldım ikincisinde sadece saçlarımı sıkıp uyguladım, sonuç ikisinde de aynı. Saçlarımı sertleştirdi ve kabarıyor saçlarım. normal kremledikte sonra bile banyo sonrası saçlarım akardı ellerimden ama şimdi kaba kaba geliyor elime.. Pişman oldum napıcam bir kavonoz maskeyi bilmiyorum :KK43:

Buradaki yorumlara bakarak bir umut alldım, iki seferdir kullanıyorum. İlkinde havluyla nemini aldım ikincisinde sadece saçlarımı sıkıp uyguladım, sonuç ikisinde de aynı. Saçlarımı sertleştirdi ve kabarıyor saçlarım. normal kremledikte sonra bile banyo sonrası saçlarım akardı ellerimden ama şimdi kaba kaba geliyor elime.. Pişman oldum napıcam bir kavonoz maskeyi bilmiyorum :KK43:

aa neden böyle bir etki yaptıki cnm sende? bekletiyomusun saçında hemen duruluyormusun?

2 gündür kullanıyorum düzleştirirken özellikle daha kolay düzleşiyor saçım.. yumuşaklık bakımından zaten yumuşaktı. ben memnun kaldım herkeste aynı etki olmuyor demekki

kızlar watsons da sülfat içermeyen kendi üretimi uygun fiyatlı şampuan ve duş jeli filan var mı rastladıysanız bana yazar mısınız?
nude markayı demiyorum başka marka ürünü var mı kendi üretimi?

Sülfatsız şampuanı yok canım maalesef :KK43:

Canım maskenin içeriğine bakmadım ama, saçında birikim yapmış gibi geldi bana anlattıklarından. Eğer gerçekten saçının üzerinde kalıntı bırakıyorsa kullandığın diğer ürünlerde de gittikçe sertleşmeye devam eder saçın. Birkaç yıkamanda birşey sürmemeye çalış bakalım

Ay buraya yazacağım mesajı başka konuya yazmışım :KK17:

Burada da sorayım bari :KK17: Aranızda bu maskeleri diplere de uygulayan var mı acaba? Birkaç yerde o şekilde kullandıklarını okudum ama döker mi diye emin olamadım :KK17:

herkese farklı etki yapıyor olmalı benim saçlarım o kadar yıpranıktıki uçları plastik gibiydi taradıktan 10 dk snra karışırdı hiçbi ürün yumuşatmadı mavi su gliss diğer maskeler hep geçiciydi yıkadıktan kuruyana kadar etkili oluyorlardı ama bu maskeyi düzenli kullandım şimdi yumuşacık saçlarım çok memnunum hem havluyla suyunu almadan normal saç kremi gibi kullanıyorum. ballısını kullandım ama biralısını çok merak ediyorum bu kez biralısını almamı tavsiye eden varmı

balLıısının İlk 3 yıkamada bende hiçbir etkisini görmedim kızlar. benımde saçlar epey yıpranmıs durumda. öfffff koca kutu maskeyı napıcam barı bitene kadar kullanıyım dedım ama 4. kullanımda daha banyo esnasında farkettiğim bişey oldu. saça sürüp bekleme süresinde saçım şişti hani saça röfle atıp folyoya sararlarda o paket kabarmaya başlar ya içinde öyle bi şişkinlik olmaya başladı saçımda. allah allah dedim ve sonrasında durulayıp kuruttuktan sonra muthiş bir parlaklık ve yumuşama oldu. saçım açık kumral her gören renginimi açtırdın, ne yaptın saçlarına falan diyor. haftada 1 kere kullanıyorum ve artık her defasında dediğim gibi bir şişme oluyor saçımda. sizdede böyle bişey oluyormu merak ettim:44:

balLıısının İlk 3 yıkamada bende hiçbir etkisini görmedim kızlar. benımde saçlar epey yıpranmıs durumda. öfffff koca kutu maskeyı napıcam barı bitene kadar kullanıyım dedım ama 4. kullanımda daha banyo esnasında farkettiğim bişey oldu. saça sürüp bekleme süresinde saçım şişti hani saça röfle atıp folyoya sararlarda o paket kabarmaya başlar ya içinde öyle bi şişkinlik olmaya başladı saçımda. allah allah dedim ve sonrasında durulayıp kuruttuktan sonra muthiş bir parlaklık ve yumuşama oldu. saçım açık kumral her gören renginimi açtırdın, ne yaptın saçlarına falan diyor. haftada 1 kere kullanıyorum ve artık her defasında dediğim gibi bir şişme oluyor saçımda. sizdede böyle bişey oluyormu merak ettim:44:

şişme falan olmuyor cnm bende peki nemini alıpmı uyguluosun yoksa direkmi?

evet nemini havluyla alııyorum ve maskeyı sacımda ortalama 10 dk kadar tutup yıkıyorum. gerçi ben şikayetçi değilim şişmesinden çünkü ilk uygulamalarda şişmemişti ve bi yararınıda gormemıstım. benimki şiştikçe fayda sağlıyo sanırım :KK1:

Daha almak kısmet olmadı ballısını alıyım dedim gelmedi halen ,yok, avakadolu vs .. var
Fiyatı şuan 8.99

Ben eski güçlü saçlarıma kavuşmak istiyorum hele su değince cansız duruyor ya çıldıracam

benim de bitmişti o kadar alıştım ki başka bi maske kullanamıyorum dün gittim 1 tane kalmış sonuncuyu aldım fazla bulsam stok yapcaktım ama yokmuş.

aa neden böyle bir etki yaptıki cnm sende? bekletiyomusun saçında hemen duruluyormusun?

Evet beklettim 10 dk kadar. ama zaten beklemesi gerekmiyor mu :26:

Canım maskenin içeriğine bakmadım ama, saçında birikim yapmış gibi geldi bana anlattıklarından. Eğer gerçekten saçının üzerinde kalıntı bırakıyorsa kullandığın diğer ürünlerde de gittikçe sertleşmeye devam eder saçın. Birkaç yıkamanda birşey sürmemeye çalış bakalım

Birikim derken? iyi durulamamaktan mı bahsediyorsun anlamadım. Oldukça duruladım ama hiç kalıntı kalmaması için.. Bir de mağazadaki kızlara sordum onlar da üstüne saç kremi de kullanman lazım ondan sertleşmiş olabilir dedi. Ben burada saç kremine gerek kalmıyor gibi bişey okuduğum için kullanmamıştım. bir de öyle deneyim bakalım ondan mı :44:

X